AnaSayfa / tarla fal anlamları / Kahve falında zeytin tarlası görmek

Kahve falında zeytin tarlası görmek

Kahve falında zeytin tarlası görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında zeytin tarlası gördüyseniz

  • Yaşam tarzınızda veya harcamalarınızda yapacağınız değişiklikler alışılmadık yollarla, ekstra kazançlara neden olabilir.
  • Bazı ilişkilerinizi veya bazı durumları mantık çerçevesinde gözden geçirebilir, güvenilir ya da gerçekçi olup olmadıklarını sorgulayabilirsiniz.

Kahve falında yeşil zeytin tarlası görmek önemli fırsatları değerlendirmek yerine hevesle hareket edileceğine, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir