AnaSayfa / zabıta fal anlamları / Kahve falında zabıta görmek

Kahve falında zabıta görmek

Kahve falında zabıta görmek çok büyük bir çalışma yapılacağına, kazancının çok daha fazla olacağına, tüm özlemini gidereceğine ve çok mutlu olacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, yaşam tecrübesi edineceğine ve gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine alamet eder.

Kahve falında zabıta gördüyseniz

  • İşlerinize karışan kişiler olabilir.
  • Planlı programlı hareket etmeniz gerekiyor.

Kahve falında zabıta amiri görüldüğünde aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, aile bireylerinden birine iş kurulacağına, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında zabıta polis görüldüğünde dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına yorulur.

Kahve falında zabıta kıyafeti görüldüyse elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza, şans ve kısmet elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eşinin zabıta olduğunu görüldüğünde çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, huzura ve rahata kavuşacağına, arkasından iyi konuşulacağına tabir olunur.

Kahve falında polis zabıta görülmesi deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına işarettir.

Kahve falında belediye zabıtası görülmesi sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına, büyük başarılara kazanılacağına işarettir.

Kahve falında zabıta olduğunu görülmesi sevindirici haberler alınacağına, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına işaret eder.

Kahve falında kadın zabıta görüldüyse çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine delalettir.

Kahve falında zabıta arabası görülmesi iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, güzel bir hayatı olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında üniformalı zabıta görmek istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında zabıta müdürü görüldüğünde her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına yorumlanır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir