AnaSayfa / kadın fal anlamları / Kahve falında yüzen kadın görmek

Kahve falında yüzen kadın görmek

Kahve falında yüzen kadın görmek mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, olumsuzluklarla dolu bir dönem içinde olacağına, eldeki imkanların beklenmeyen bir sebepten ötürü kaybedileceğine, hakkında dedikodu çıkarılacağına, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yüzen kadın gördüyseniz

  • Aşırı atılgan tavırlarınızla kendinize zarar vermemelisiniz.
  • Belli bir konuya yaklaşımınız çevrenizdeki kişilerden kabul görmeyebilir.

Kahve falında mor yüzlü kadın görüldüyse Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına yorumlanır.

Kahve falında temiz yüzlü kadın görülmesi nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, rızkının da genişleyeceğine, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine, anlayışlı bir kısmet çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz yüzlü kadın görmek kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına, bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah yüzlü kadın görüldüğünde kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında nur yüzlü kadın görülmesi çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, aradığı kişiyi bulacağına, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, anne ve babanın kalbinin kırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında erkek yüzlü kadın görüldüğünde çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına işarettir.

Kahve falında çirkin yüzlü kadın görüldüyse etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen bir şeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, çok sevindirici bir haber alan fal kapatanın sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağına, bir sebeple falı kapatan kişinin çok sinirleneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kırmızı yüzlü kadın görmek gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, işlerin rast gideceğine, ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına alamet eder.

Kahve falında yanık yüzlü kadın görüldüğünde dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine, Stresli ve zor günlerin yaşanacağına, maddi anlamda zayıflayacağına, yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil yüzlü kadın görüldüyse yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, sürekli herhangi bir kazanç getirmeyecek işler ile uğraşacağına, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, yenileneceğine ve can bulacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında iki yüzlü kadın görmek yüküne ortak olacağına, ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, hayatının istediği gibi yürüyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında mavi yüzlü kadın görüldüyse rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, kaybettiği şeyi bulmasına işarettir.

Kahve falında güler yüzlü kadın görüldüyse işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine alamet eder.

Kahve falında sarı yüzlü kadın görülmesi rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, işlerin sarpa saracağına, yaşamın daha kolay hale geleceğine, az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında şeytan yüzlü kadın görülmesi zararlı kişilerden uzak durulacağına, isabetli adımlar atılacağına, vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine delalettir.

Kahve falında güzel yüzlü kadın görüldüyse parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, falı kapatan kişinin suskunlaşacağına, çok kıskanacağı bir kişi olacağına rivayet eder.

Kahve falında buruşuk yüzlü kadın görüldüyse kendisini korumak için üstün çaba gösterse de yine de düşmanlarının saldırılarından yara alacağına, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, kişinin kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilerin galip çıkacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kara yüzlü kadın görüldüyse hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına, duymadığı sözleri duyacağına, istediği herşeye sahip olacağına, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.