AnaSayfa / kan fal anlamları / Kahve falında yüzde kan görmek

Kahve falında yüzde kan görmek

Kahve falında yüzde kan görmek ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına, üzücü olaylar yaşanacağına, başına uğursuz olayların geleceğine, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına inanılmaktadır.

Kahve falında yüzde kan gördüyseniz

  • Duygusal hayatınızda egoistleşme meylindesiniz.
  • Bazı etkinlikler konusunda ailenizden alabileceğiniz kısıtlamalar sizi sıkabilir.

Kahve falında eli yüzü kan görüldüğünde dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına, bugüne kadar aldığı aile desteğinden mahrum kalacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kardeşinin yüzünde kan görülmesi kendini her konuda geliştireceğine, gönül işlerinde üzüntüler yaşanacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine yorumlanır.

Kahve falında oğlunun yüzünde kan görülmesi bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına, ekmek ve dünya malı alacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekerek adının lekelenmesi gibi durumlara kadar ilerleyecek bir sorunlar yumağı ile karşı karşıya kalacağına, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında babanın yüzünde kan görülmesi iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, bazı girişimlerde bulunacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, elinin bolluğa kavuşacağına ve yüzünün güleceğine, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına, çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için kısa sürede ortadan kalkacağına tabir olunur.

Kahve falında yüzüne kan sıçradığını görüldüğünde manevi anlamda da huzur içinde olacağına, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, kötü kişilerle aynı mekânda bulunmak zorunda kalacağına, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, geçimini rahat şekilde sağlayacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yüzünün kan olduğunu görülmesi hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, ancak yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, her şeyin iyiye doğru gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşın yüzünde kan görmek yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine, fal kapatanın hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında başkasının yüzünde kan görüldüyse yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına, çok büyük kazanç elde edileceğine, bol rızık elde edeceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında sevgilinin yüzünde kan görülmesi yeni fırsatlar sunulacağına, yeni bir sayfa açacağına, müşterinin çoğalacağına ve fal kapatanın yüzünün güleceğine, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına ve büyük başarılar elde edeceğine, rahatının yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yüzüne kan sürüldüğünü görülmesi iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, bir sebeple neredeyse yıkılacağına, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kızının yüzünde kan görüldüğünde gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, işlerinin gelişme göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında çocuğun yüzünde kan görüldüğünde kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına, bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına, hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına alamet eder.

Kahve falında ölünün yüzünde kan görmek yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, mesleğinde çok başarılı olacağına, fal kapatanın etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, malından ve parasından olacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, sorunlarının ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında insanın yüzünde kan görüldüğünde yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, elindeki malların gideceğine, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine yorumlanır.

Kahve falında eşinin yüzünde kan görmek yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine tabir olunur.

Kahve falında annenin yüzünde kan görmek gözünü para hırsı bürüyeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına ve maddi olarak da büyük destek vereceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.