AnaSayfa / iç fal anlamları / Kahve falında yumurtanın içini yeşil görmek

Kahve falında yumurtanın içini yeşil görmek

Kahve falında yumurtanın içini yeşil görmek doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, engel tanımayan biri olacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine delalet eder.

Kahve falında yumurtanın içini yeşil gördüyseniz

  • Özel hayatınızda veya finansal durumunuzda düzensizliler veya çalkantılar olabilir.
  • İlişkilerinizi, bağlantılarınızı veya iş birliklerinizi ilgilendiren konularda beklenmedik gelişmeler olabilir.

Kahve falında evin içini yeşil görüldüğünde çoluk çocuğundan zarar göreceğine, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında kar içinde yeşillik görmek iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, beddua ve ah alacağına işaret eder.

Kahve falında caminin içini yeşil görüldüyse kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, hem yaşama olan inancına kavuşacağına, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, endişe ettiği konularda zarar edeceğine delalet eder.

Kahve falında su içinde yeşillik görüldüğünde kişinin daha çok kazanacağına, çok ünlü bir kişi olacağına, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında avuç içini yeşil görüldüğünde çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, hayır işleri yapacağına bu sayede hem Allah katındaki hem de toplumdaki mertebesinin yükseleceğine, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, maddi durumunun düzeleceğine, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına alamet eder.

Kahve falında poşet içinde yeşillik görüldüğünde büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına yorumlanır.

Kahve falında deniz içinde yeşillik görülmesi sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına, sevdiği insana kavuşacağına, ancak gelecek için kişinin hayatını bu işten kazanıp çok rahat bir yaşama kavuşacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.