AnaSayfa / kabuk fal anlamları / Kahve falında yumurta kabuğu görmek

Kahve falında yumurta kabuğu görmek

Kahve falında yumurta kabuğu görmek ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine ve yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayarak rahatça yaşayacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, elindekilerle yetinmeyi bileceğine ve küçük şeylerle bile mutlu olacağına, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına rivayet eder.

Kahve falında yumurta kabuğu gördüyseniz

  • İş hayatınızı, yaşadığınız yeri, sosyal yaşamınızı veya ailenizi ilgilendiren konularda ilginç gelişmeler söz konusu olabilir.
  • İşinizle ilgili olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Kahve falında yumurta kabuğu yediğini görüldüyse yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine alamettir.

Kahve falında pişmiş yumurta kabuğu görüldüyse hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, haneye nifak gireceğine, maddi anlamda zayıflayacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında haşlanmış yumurta kabuğu görüldüyse darlık ve yokluk çekmeyeceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz yumurta kabuğu görüldüğünde sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, sorunların gittikçe artacağına ancak bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bu durumların üstesinden gelineceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kırılmış yumurta kabuğu görülmesi kısmetlerin ve işlerin açılacağına, kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine, karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kırık yumurta kabuğu görüldüyse illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına, şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine, aydınlık bir döneme girileceğine işarettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir