AnaSayfa / bina fal anlamları / Kahve falında yüksek bina görmek

Kahve falında yüksek bina görmek

Kahve falında yüksek bina görmek ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına, sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına, ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına, hayırlı bir karar verileceğine, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yüksek bina gördüyseniz

  • Daha önceden pratikte olan fikir veya teklifler yeni durumla uyum sağlamıyor olabilir.
  • Renkli sosyal planlar yapabilir, özel bir kişiyle zaman geçirebilirsiniz.

Kahve falında beyaz yüksek bina görmek çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen fal kapatanın kendi zevkleri için de para ayırabileceğine, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, kendi şansını kendi yaratacağına, art niyetli kişilere uyacağına işaret eder.

Kahve falında yüksek binadan deniz görülmesi ona özlemle sarılacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, o kapıyı kapatacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, her kim görürse görsün dualarının karşılık bulacağına, sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına inanılmaktadır.

Kahve falında yüksek binadan inmek görmek önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, tüm duygu ve düşüncelerini de büyük bir samimiyetle dile getireceğine, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine, durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında köyde yüksek bina görüldüyse aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında yüksek binaya çıkmak görülmesi ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, epey tartışma yaşandıktan sonra fal sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında yüksek binada oturduğunu görüldüğünde onlar nedeni ile başının beladan kurtulmayacağına, kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına, hiç ummadığı bir anda çok daha kötü bir durumda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski yüksek bina görülmesi uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, emeklerin zayi olacağı durumlar yaşanacağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine ve hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında yüksek bina sallanması görüldüyse hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, aile bireylerinin çok üzüleceğine ve çok üzücü olayların yaşanacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında yeni yüksek bina görüldüyse projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, eline geçene para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, aradığı çareleri bulacağına, çok daha büyük adımların atılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük yüksek binalar görüldüğünde kötü günlerini aşmayı başaracağına, fal kapatanın hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına, kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine tabir olunur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.