AnaSayfa / yorgan fal anlamları / Kahve falında yorgan görmek

Kahve falında yorgan görmek

Kahve falında yorgan görmek ancak bu kişinin yaptığı şeyden dolayı çok pişman olacağına, sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, sorunlarının yakın bir zamanda Allah’ın izni ile son bulacağına, işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına tabir olunur.

Kahve falında yorgan gördüyseniz

  • Bazı konuların üstesinden gelmekte veya hata, eksik ya da yanlışları düzeltmekte zorlanabilirsiniz.
  • Gittiğiniz davetlerde abur cubur yiyerek aşırı gıda almaktan kaçının.

Kahve falında yorganı ıslak görülmesi her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına inanılır.

Kahve falında yorgan kaybetmek görülmesi gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yorgan pike görüldüyse yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine ve üzüntü ve stres yüzünden fal kapatanın hasta olacağına, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yorgan yanması görüldüyse ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, huzura ve esenliğe kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında yorgan düzelttiğini görülmesi ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, fal kapatanın geçim derdinin biteceğine, ele güne muhtaç olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mavi yorgan yüzü görülmesi hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yorgan vermek görmek büyük bir proje ortaya koyacağına, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında yorganın uçtuğunu görmek sağlık sorunun kalmayacağına, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin yorgan diktiğini görülmesi yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, fal kapatanın şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına inanılır.

Kahve falında eski yorgan yüzü görüldüyse uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine yorumlanır.

Kahve falında yorgan toplamak görüldüğünde gönlünce bir hayat süreceğine, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, iyi insanlar ile birlikte olunacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yorgan köpürdüğünü görüldüyse atılan adımların boşa gideceğine, maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, aile içinde kişinin hayat tarzı yüzünden kavgalar çıkacağına, bolluğun ve verimin de artacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında iki tane beyaz yorgan görmek huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, kısmetin ve şansın açılacağına delalettir.

Kahve falında yorgan yıkamak görüldüyse aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına işarettir.

Kahve falında yeşil yorgan yüzü görüldüğünde müşkül durumların üstesinden geleceğine, bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına, uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına yorumlanır.

Kahve falında yorgan yapan birini görmek kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, hayatının kolaylaşacağına ve daha keyifli hale geleceğine, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında yorgan attığını görüldüyse düşman malından yemeye, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, kendisine fazlaca kar getireceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yorgan asmak görüldüğünde kimsenin arkasından konuşmayacağına, helal rızıklara kavuşulacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, ancak Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, başının derde gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yorgan dikerken görülmesi maddi konuların çözüme kavuşacağına, çekilen acıların unutulacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, musibetlerin ve kötülüklerin aileden uzak tutulacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine tabir olunur.

Kahve falında birden fazla yorgan görüldüyse amaçlarına nail olacağına, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında yorgana sarılı görüldüyse bütün sıkıntılardan kurtulmaya, bazı iş birlikleri yapacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, kötü sözler duyacağına işarettir.

Kahve falında yorgan yün görmek iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına, manevi olarak da yıpranacağına, güzel olaylarla karşılaşılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yorgan yüzü görmek beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, hayatının düzene girmesine vesile olacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yıkanmış beyaz yorgan görüldüğünde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine, emeklerinin boşa gideceğine, büyük aşamalar kaydedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında yünlü yorgan görüldüyse hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan fal kapatanın inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, ticaret adamı (kadını) olacağına, işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, hayattan yana yüzünün güleceğine ve büyük bir kısmet alacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine alamettir.

Kahve falında beyaz yorgan yüzü görüldüğünde yeni işler yapılacağına, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında yorganın ıslandığını görüldüyse neşenin ve mutluluğun geleceğine, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında yorgan satıldığını görmek buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına inanılır.

Kahve falında ölmüş birinin yorganını görülmesi çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, yüklü siparişler alacağına, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Kahve falında yorganın yırtıldığını görülmesi şansının yaver gideceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına delalettir.

Kahve falında yorgan sökmek görülmesi kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yorgan kaplayan birini görmek kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, ortak işlere gireceğine, ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kırmızı yorgan yüzü görmek daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yırtık yorgan yüzü görüldüğünde bunun da fal kapatanın aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, parasına da para ekleyeceğine, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, çok daha büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracağına işaret eder.

Kahve falında yorgan aldığını görmek çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen fal kapatanın kendi zevkleri için de para ayırabileceğine, iş yaşantısında hırslanacağına, birçok iş kapısının açılacağına delalettir.

Kahve falında yorgana işediğini görüldüğünde yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, kişinin kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, umutlarının biteceğine bu durumun hayata küsmesine ve bunalıma girmesine neden olacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında yorgan bağladığını görülmesi bağlılıkların zayıflayacağına ve fal kapatanın kendi hayatının kontrolünü alabilmek için yoğun mücadeleler içine gireceğine, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yorgan katlamak görülmesi birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, geçmişi unutup geleceğine, uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine ve mutlu olacağına, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına ve sosyal açıdan da içine kapanık bir döneme girileceğine delalettir.

Kahve falında çok yorgan görmek askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında başkasına ait yorgan görmek gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, güzel ve doğru işler yapacağına, bazı büyük sıkıntılar yaşayacağına, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yorgan yakmak görüldüğünde zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, şeref ve haysiyetin artacağına, ekonomik gücün çoğalacağına, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine, dileklerin yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında yorganın parçalandığını görüldüyse yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, kişinin bundan zarar göreceğine, her zaman aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı bir sonuç vereceğine ve bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara sebep olacağına, kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına, huzursuzlukların son bulacağına, borçları varsa ödeyeceğine işarettir.

Kahve falında yorgana sarılmak görülmesi büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.