AnaSayfa / yön fal anlamları / Kahve falında yön görmek

Kahve falında yön görmek

Kahve falında yön görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında yön gördüyseniz

  • Karşınıza çıkabilecek yeni imkanlarla duygusal ilişkilerinizi bile kısa zamanda yenilemeniz mümkündür.
  • Kontrollü olmakta fayda var.

Kahve falında ters yöne giden araba görüldüğünde büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine, kendi işinin sahibi olunacağına, hem de çok üzüleceğine, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, mal mülk edineceğine, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve haksızlığa uğranılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında ters yöne namaz kılan birini görülmesi ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, geçim sıkıntısına düşüleceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına işarettir.

Kahve falında tek yönlü yol görülmesi yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında namazı ters yönde kıldığını görülmesi evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, aile hayatının sorunlarla dolacağına, hayırlı adımlar atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında ters yönden gelen araba görülmesi hem de iş hayatına yansıyacağına, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına ve ailesi ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, hayırlı ve güzel haberler alacağına tabir olunur.

Kahve falında suyun ters yöne aktığını görüldüğünde sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına, bulunduğu mevkide yükseleceğine, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine inanılır.

Kahve falında başkasının ters yönde namaz kıldığını görmek sevilen bir işe ortak olunacağına, sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, ekmeğinin verimli olacağına alamettir.

Kahve falında yön işareti görüldüyse aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, kişinin hareketli yaşamından memnun kalacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına yorulur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir