AnaSayfa / yıldız fal anlamları / Kahve falında yıldız görmek

Kahve falında yıldız görmek

Kahve falında yıldız görmek karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yıldız gördüyseniz

  • Bazı olayları net olarak yorumlamakta veya neler olup bittiğini anlamakta zorlanabilirsiniz.
  • Güç göstermek yerine, tartışma ortamlarında zarafetinizi kullanarak kazanan taraf olabilirsiniz.

Kahve falında çok güzel yıldızlar görüldüyse büyük bir gelir toplayacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine, maddi olarak epey kayıp verileceğine, fal kapatanın helal kazançlar elde edeceğine, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında birden fazla yıldız görüldüyse sorunlarını bu sayede bitireceğine, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yıldız topladığını görüldüyse yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına, geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına işarettir.

Kahve falında yıldız düşmesi görmek yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, maddi yükümlülüklerin azalacağına, daha fazla gelir elde edeceğine ve mal varlığının artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yıldız patlaması görüldüğünde uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, size ait olan bir mülkün elinizden çıkabileceğine, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına alamet eder.

Kahve falında yıldız yağdığını görmek ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına, kendisine olan güveninin artacağına, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yıldız olduğunu görüldüğünde sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, büyük bir adım atılacağına, hayallerinin gerçek olacağına, sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına rivayet eder.

Kahve falında çok yıldız görmek büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, sonunda da riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, şeref ve rütbeye yorulmaktadır.

Kahve falında yıldız kayması görmek tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, ancak en kısa zamanda bu sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup iş hayatına ve aile hayatına geri döneceğine, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yıldızların oynadığını görmek hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, fal kapatanın deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, gelecekle ilgili umutların yıkılacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında yıldızları kırmızı görüldüyse iyi ve kolay geçim halinde olacağına, iş ve zaman kaybına uğrayacağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çok fazla yıldız görüldüğünde hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yıldızlara baktığını görüldüğünde kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve fal kapatanın bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında yıldız saçan görmek aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında çok parlak yıldız görmek hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, onunla yaşamını birleştireceğine, çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yanıp sönen yıldız görüldüyse yoklukları ve hastalıkları unutacağına, hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gerek görürse insanların içine fitne sokacağına, elinin darlık görmeyeceğine inanılır.

Kahve falında yüzünde yıldız görüldüğünde uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, parasının ve malının da artacağına, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında birden fazla yıldızın kaydığını görüldüyse kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına, ilim ve irfan sahibi olunacağına, ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, tersliklerin yoluna gireceğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine işaret eder.

Kahve falında yıldız tutulması görülmesi ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, iyi zamanlar geçireceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yıldızların döndüğünü görmek bekarlar için mutlu bir karşılaşma, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, daha sonra bu hobinin iş olarak benimseneceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, insanların hayranlığını kazanacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çok parlayan yıldız görüldüğünde işlerden yana başarılar elde edileceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine, geçim sıkıntısı yaşanmayacağına, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, maddi olarak zorluk çekileceğine delalet eder.

Kahve falında yıldızların kaybolduğunu görüldüyse ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına yorulur.

Kahve falında yıldız tilbe görmek kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, imza ve söz yetkisi edineceğine işarettir.

Kahve falında bir tane yıldız görmek kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, önemli kişi haline geleceğine, aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına alamet eder.

Kahve falında yüzlerce yıldız görülmesi gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, yaralarına da merhem olacağına, yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında yıldız parladığını görüldüyse koyu muhabbette kalacağına, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine delalet eder.

Kahve falında yıldızların çoğaldığını görülmesi istediği başarıya kavuşacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, huzurunun bozulmasıyla beraber yaşamının güvenilirliğinin de azalması ile ilgili bir durum yaşayacağına, renk ve eğlence geleceğine, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına alamettir.

Kahve falında birden fazla kayan yıldız görüldüğünde zararın telafi edileceğine, arzuların yerine geleceğine, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine ve bu sayede kendisine inanmayanları utandıracağına yorulur.

Kahve falında yıldızın parçalandığını görülmesi ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına, yoksul için zenginliğe, çok mutlu edeceğine, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yıldız resmi görüldüğünde büyük sıkıntıları olmayacağına, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, hayırlı yollara gireceğine, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına işaret eder.

Kahve falında yıldız dövmesi görmek beklentilerin boşa çıkmayacağına, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, işlerin her geçen gün daha iyi olacağına delalettir.

Kahve falında iki tane yıldız kayması görülmesi her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına, adım atarken çok zorlanacağına inanılmaktadır.

Kahve falında çokça yıldız görüldüyse çok büyük kazançlar getireceğine, falı kapatan kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, iş sahibi olunacağına, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, sevilen bir kişi olunacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yıldızları çok parlak görüldüğünde saygının ve iletişimin bozulacağına, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına tabir olunur.

Kahve falında yıldızlı yüzük görüldüyse varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, istenen her şeye sahip olunacağına, onunla güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına, düşmanlarımızı alt etmeye, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında yıldızlara uçtuğunu görüldüyse maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, yaşanan soruna bakış açısı değiştirilmediği için uzunca bir süre daha aynı sıkıntıyla yüzleşmek zorunda kalacağına, rızkını kazanırken zorlanmayacağına ve refah içinde bir yaşam süreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yürüyen yıldız görüldüğünde hayatın kişinin yüzüne güleceğine, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına ve kendisini daha iyi hissedeceğine, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yıldızları izlediğini görmek eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına, sorunların üzüntülere neden olacağına, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yorumlanır.

Kahve falında yıldızların çarpışmasını görülmesi kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, problemleri teker teker çözeceğine, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, işlerini düzene sokacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yıldızların söndüğünü görmek işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, ziraat ve harmandan fayda görmeye, böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına yorumlanır.

Kahve falında yıldız çizdiğini görüldüğünde yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yıldız yediğini görülmesi ele geçen parada artış olacağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine delalet eder.

Kahve falında yıldızların döküldüğünü görülmesi zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir