AnaSayfa / ölü fal anlamları / Kahve falında yılan ölü görmek

Kahve falında yılan ölü görmek

Kahve falında yılan ölü görmek kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, çok hayırlı işlere imza atacağına, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, fal kapatanın istediği gibi bir işe kavuşacağına ve sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yılan ölü gördüyseniz

  • Aile fertlerinizden birisinin ya da bir yakınınızın bir rahatsızlığı da olabilir.
  • Sert tepkiler verseniz de, dürüstlüğü elden bırakmamalısınız.

Kahve falında beyaz yılan ölüsü görülmesi sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına alamet eder.

Kahve falında kara yılan ölüsü görüldüğünde arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar bu kişiye yardım etmeye devam edeceğine delalet eder.

Kahve falında sarı yılan ölüsü görmek hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına yorulur.

Kahve falında küçük yılan ölüsü görüldüyse kendi işinin patronu olunacağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında büyük yılan ölüsü görülmesi zarar edilen konuların ve çalışmaların sona ereceğine, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, para sıkıntısına düşmeyeceğine, nimet bolluğu yaşayacağına, yolunun ve geleceğinin açık olacağına, bunun şans olacağına rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir