AnaSayfa / kuyruk fal anlamları / Kahve falında yılan kuyruğu görmek

Kahve falında yılan kuyruğu görmek

Kahve falında yılan kuyruğu görmek akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına, malından ve parasından olacağına, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların fal kapatanın üzerine kalacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yılan kuyruğu gördüyseniz

  • Nasıl bir tavır aldığınız önem taşıyor.
  • Bir seyahat, eğitim, seminer, kur ya da konferans yeni olanakları ya da seçenekleri önünüze getirebilir.

Kahve falında yeşil yılan kuyruğu görülmesi iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında çıngıraklı yılan kuyruğu görülmesi fakir fukaranın karnının doyurulacağına, maddi zarara gireceğine, karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, eğer işsizse iş bulacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında yılanın kuyruğunu kopardığını görmek hayat boyu çok sevileceğine, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına işaret eder.

Kahve falında kopmuş yılan kuyruğu görüldüyse yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, çıkılan yolculukların şans getireceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında sarı yılan kuyruğu görmek her nimetin lezzetine varacağına, büyük üzüntülerin ve sorunların falı kapatan kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, insanlardan takdir toplayacağına yorulur.

Kahve falında beyaz yılan kuyruğu görüldüyse kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine inanılmaktadır.

Kahve falında siyah yılan kuyruğu görüldüğünde ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, çok sevinçli haberler alacağına, atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine delalet eder.

Kahve falında büyük yılan kuyruğu görülmesi kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, bunun için sabırsızlanacağına, her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir