AnaSayfa / boya fal anlamları / Kahve falında yeşil sprey boya görmek

Kahve falında yeşil sprey boya görmek

Kahve falında yeşil sprey boya görmek ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, özellikle küskünlükler söz konusuysa barış sağlanacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil sprey boya gördüyseniz

  • Bazı gerekli alışverişler yapabilirsiniz.
  • Belli bir amaç için çalışmanız, içinizdeki iyi şeyleri çıkartan kişilerle tanışmanızı veya karşılaşmanızı sağlayabilir.

Kahve falında siyah sprey boya görmek hasret kaldıklarına kavuşacağına, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, harcamalarında aşırıya gitmesi halinde borçlanabileceğine, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kırmızı sprey boya görmek hayal edilen şeylere kavuşulacağına, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, çok mutlu bir hayata sahip olacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına alamettir.

Kahve falında mavi sprey boya görüldüyse zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz sprey boya görüldüğünde sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, yeni bir projenin başına geçirileceğine, gülmekten yana bolca nasipleneceğine tabir olunur.

Kahve falında sarı sprey boya görüldüyse gelmek istediği noktalara geleceğine, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, bir sebeple fal kapatanın çok üzüleceğine, kalkınacağına ve yükseleceğine, kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına işaret etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.