AnaSayfa / Kahve falında yeşil kırlent görmek

Kahve falında yeşil kırlent görmek

Kahve falında yeşil kırlent görmek çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına, zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına, sevdiğiniz misafirler ile uzun vakit geçirebileceğinize ve özlediğiniz bir yakınınızın ya da bir arkadaşınızın sizi görmeye geleceğine, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yeşil kırlent gördüyseniz

  • Yeni şeyler deneme fırsatını kaçırmamalısınız.
  • Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olsa da, bununla bağlantılı konularda borca girmek durumunda değilsiniz.

Kahve falında mor kırlent görüldüyse zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine, yaşanan olaylardan ve karşılaşılan durumlardan ötürü psikolojik olarak çok kötü bir noktaya gelineceğine, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine rivayet eder.

Kahve falında yastık kırlent görmek iş güç sahibi olacağına, özlemelerin son bulacağına, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine işarettir.

Kahve falında sarı kırlent görülmesi maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine ve çevresindeki insanların da zarar görmesine sebep olacağına, alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında beyaz kırlent görüldüyse işlerinin ve iletişiminin bozulacağına, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kahverengi kırlent görmek kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, çevresinin hep insanlarla dolu olacağına, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına ve zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine, başarısının ve kazancının sürekli olacağına, hayırla yad etmeye tabir olunur.

Kahve falında renkli kırlent görülmesi aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, düzenli bir işe girileceğine, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dantel kırlent görüldüğünde zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına, yeni işler peşinde koşulacağına, büyük maddi kazanç elde edileceğine ve zenginlik sahibi olunacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına rivayet eder.

Kahve falında koltuk kırlenti görmek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına yorulur.

Kahve falında pembe kırlent görüldüyse ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, masrafların altında kalacağına alamettir.

Kahve falında mavi kırlent görülmesi aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, kişinin başına kötü bir olay geleceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına alamet eder.

Kahve falında siyah kırlent görmek iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kalp kırıklığı olacağına inanılmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.