AnaSayfa / kapı fal anlamları / Kahve falında yeşil kapı görmek

Kahve falında yeşil kapı görmek

Kahve falında yeşil kapı görmek çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil kapı gördüyseniz

  • Bazı olayların büyümesine izin verirseniz olaylar kontrolden çıkabilir.
  • Bir anlaşma belli kararlar almanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Kahve falında tahta yeşil kapı görmek tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve evlat sahibi olunacağına, işlerin düzgün gideceğine, çalışmalarının takdire layık görüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında demir yeşil kapı görülmesi genç kimselere eğitim vereceğine veya akademisyen olacağına, tatsız haberlerin alınacağına, ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına, fakir fukaranın karnının doyurulacağına inanılır.

Kahve falında kapalı yeşil kapı görmek işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, işlerin düzgün gideceğine, yaşanan bütün sorunların biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında büyük yeşil kapı görüldüğünde sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, ekmeğin ve paranın da artacağına, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında yeşil kapılı ev görülmesi işitilecek kötü sözler ve hakaretler yüzünden kalp kırıklığı yaşanacağına, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına, hayat standartlarının yüksek olacağına yorumlanır.

Kahve falında yeşil kapılı cami görmek dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, bereketli günler geçirileceğine, işle ilgili olarak bir seyahate çıkmaya, huzurlu bir yaşama sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında koyu yeşil kapı görüldüyse insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski yeşil kapı görmek bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, geleceğe olan inancını yitireceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına ve tüm dertlerinin biteceğine delalettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir