AnaSayfa / hırka fal anlamları / Kahve falında yeşil hırka görmek

Kahve falında yeşil hırka görmek

Kahve falında yeşil hırka görmek yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına, çeşitli gelişmeler yaşayacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında yeşil hırka gördüyseniz

  • Elinize çok çeşitli haberler ulaşabilir veya ortaya çıkan yararlı bilgilerden faydalanabilirsiniz.
  • Kendinizden ödün vermenizi gerektiren davetleri kabul etmemenizde fayda var.

Kahve falında yeşil hırka ördüğünü görülmesi kazancın helal şekilde artırılacağına, müjdeli ve güzel haberler alacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında koyu yeşil hırka görülmesi hiçbir eksiğinin olmayacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, büyük kazanç elde edileceğine inanılır.

Kahve falında üzerinde yeşil hırka görüldüyse güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, hanesine bolluk geleceğine, yani babasına benzeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında eski yeşil hırka görülmesi bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, en doğru şekilde öğreneceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına delalettir.

Kahve falında yeşil hırka giydiğini görüldüğünde kişinin kafasının rahat edeceğine, işlerinin gitgide daha sıkıntılı bir hale geleceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında fıstık yeşili hırka görüldüğünde bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, çözüm bulmak için fikir danışacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine yorumlanmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir