AnaSayfa / bebek fal anlamları / Kahve falında yeşil bebek görmek

Kahve falında yeşil bebek görmek

Kahve falında yeşil bebek görmek gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil bebek gördüyseniz

  • Herkesi memnun etmeye çalışmanın bir faydasını göremezsiniz.
  • Bağlayıcı sözler vermeden ya da girişimlerde bulunmadan önce iyi düşünün.

Kahve falında gözü yeşil bebek görülmesi alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine ve muhtaç insanlara ettiği yardımlar sayesinde çok mutlu olacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, geçim sorunuyla karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında yeşil bebek kıyafeti görüldüğünde yaşamının belli bir düzene oturacağına, sevilen kişilerle aranın bozulacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil bebek patiği görülmesi malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, tüm hayatının durma noktasına geleceğine, ters giden işlerin de düzeleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil bebek elbisesi görmek hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir türlü kurtulamayacağına, başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına işarettir.

Kahve falında yeşil bebek ayakkabısı görülmesi maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, işlerinin de bir düzene oturacağına, sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, ne kadar uğraşsa da bir türlü işin içinden çıkamayacağına alamettir.

Kahve falında yeşil bebek arabası görüldüyse yeni çalışmalar ortaya konacağına, iyi bir patron olacağına ve çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, onunla ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına alamet eder.

Kahve falında yeşil bebek kakası görüldüyse kişinin muradına ereceğine, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, uzun süre birçok sorunla boğuşacağına, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.