AnaSayfa / ayakkabı fal anlamları / Kahve falında yeşil ayakkabı giymek görmek

Kahve falında yeşil ayakkabı giymek görmek

Kahve falında yeşil ayakkabı giymek görmek yaşam standartlarını yükselteceğine, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına, ortamın bir hayli gerileceğine, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Kahve falında yeşil ayakkabı giymek gördüyseniz

  • Başkalarına yapacağınız yardımlar, bilgi paylaşımları, zaman ayırmak v.b şeyler önemli bir konuda size faydalı olabilir.
  • Kısasa kısas değil, politik olma vurgusu önem taşıyor.

Kahve falında yeni ayakkabı giymek görülmesi bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine, yorgun ve hasta hissedeceğine, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz ayakkabı giymek görüldüyse sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine rivayet eder.

Kahve falında kırmızı ayakkabı giymek görmek kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, mutluluk ve başarı getireceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine işarettir.

Kahve falında tek ayakkabı giydiğini görüldüğünde yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına ve gözyaşı dökeceğine tabir olunur.

Kahve falında siyah ayakkabı giymek görüldüğünde bazı kişilerle tartışma yaşayacağına, kişinin nazar değmemesi için tahtalara vuracağına, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski ayakkabı giydiğini görüldüğünde sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir