AnaSayfa / fare fal anlamları / Kahve falında yavru fare görmek

Kahve falında yavru fare görmek

Kahve falında yavru fare görmek istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, terfi edeceğine bu vesileyle yokluktan kurtulacağına, her kim görürse görsün dualarının karşılık bulacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında yavru fare gördüyseniz

  • Size başarı getirecek çözümler için ekip çalışmasına veya diğerleriyle uyumu yakalamaya önem vermelisiniz.
  • Hesapta olmayantesadüfler veya karşılaşacağınız aksilikler planlarınızı bütün olarak değiştirmenize sebep olabilirler.

Kahve falında iki tane yavru fare görüldüyse yoklukları ve hastalıkları unutacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, kendine çeki düzen vereceğine, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, hata ve günah işlemekten uzak duracağına, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına alamettir.

Kahve falında yavru fare kovaladığını görmek hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, hasretliklerin bir araya geleceğine, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş yavru fare görülmesi aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, onun iyi olduğunu öğreneceğine, başkasının malına ve parasına göz dikerek menfaat elde edeceğine, ticaretinin de hızlanacağına, her yönden mutlu ve başarılı olmaya, imkânların çok daha iyi olacağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.