AnaSayfa / aslan fal anlamları / Kahve falında yavru aslan görmek

Kahve falında yavru aslan görmek

Kahve falında yavru aslan görmek elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, arkadaştan görülecek faydaya, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine alamettir.

Kahve falında yavru aslan gördüyseniz

  • Bazı bilgileri, delilleri ya da ipuçlarını görmezden gelmeye çalışan kişiler akıllı bahaneler üretebilir.
  • Maddi durumunuzu belli bir çizgide tutmanız gerekiyor.

Kahve falında iki yavru aslan görmek sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına, gelişiminin hız kazanacağına, sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine inanılmaktadır.

Kahve falında yavru aslan kaplan görülmesi sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına ve uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında evde yavru aslan görüldüyse dünya ve ahiretinin güzel olmasına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, işlerine dört elle sarılacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına alamet eder.

Kahve falında siyah yavru aslan görüldüğünde çok büyük paralar kazanılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, inanca ve cesarete sahip olacağına, ailesinde gerginlikler yaşanacağına, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz yavru aslan görüldüğünde işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarını bu iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.