AnaSayfa / iz fal anlamları / Kahve falında yara izi görmek

Kahve falında yara izi görmek

Kahve falında yara izi görmek herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, büyük bir aşk yaşayacağına, her isteklerinin yerine geleceğine, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yara izi gördüyseniz

  • Bazı kişiler size rahatsızlık verebilirler ya da bazı fikirlerinize katılmıyor olabilirler.
  • İstemeniz durumunda sizi çok az şey engelleyebilir.

Kahve falında kolda yara izi görüldüğünde aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, yakaladığı bu şansın garanti olacağına, toparlanmasının da uzun süreceğine, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında elinde yara izi görüldüyse dolayısıyla geleceğine değer katacağına, ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına alamettir.

Kahve falında vücutta yara izi görmek alım gücünde yükselme olacağına, çekilen çilelerin sona ereceğine, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına alamettir.

Kahve falında yüzde yara izi görmek çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa, kendi işine kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski yara izi görüldüyse başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, moral açıdan yüksek bir noktada olunacağına, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının da artacağına delalet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir