AnaSayfa / Kahve falında yapağı görmek

Kahve falında yapağı görmek

Kahve falında yapağı görmek hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına işarettir.

Kahve falında yapağı gördüyseniz

  • Fazla düşünmeden gerekeni yapmaya çalışırsanız beklediğinizden daha başarılı olacağınızı göreceksiniz.
  • İş arkadaşlarınıza yardımcı olun.

Kahve falında yün yapağı görüldüyse sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına alamettir.

Kahve falında beyaz yapağı görüldüğünde bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, maddi güç sahibi olacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına işaret eder.

Kahve falında yapağı yün görmek huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına, ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine tabir olunur.

Kahve falında koyun yapağı görüldüyse yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, yüceltileceği sözler duyacağına, aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine işaret eder.

Kahve falında yapağı halinde yün görüldüğünde inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, günlerini hastanede geçireceğine, herşeyin fazlasına kavuşacağına, dolayısıyla geleceğine değer katacağına, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, büyük işlere girileceğine işarettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.