AnaSayfa / veli fal anlamları / Kahve falında veli görmek

Kahve falında veli görmek

Kahve falında veli görmek kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, önündeki engellerin de ortadan kaybolacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır.

Kahve falında veli gördüyseniz

  • Bazı kişiler fikirlerinizdeki derinliği veya bilgeliği göremeyebilirler.
  • Neler sunabileceğinize odaklanmanız gerekiyor.

Kahve falında veli türbesi görüldüyse hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, çok büyük sorunlar yaşanacağına, sıkıntısını ve sorununu bölüşeceğine, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine inanılır.

Kahve falında öğrenci velisi görüldüğünde çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, çok büyük adımlar atacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında hacı bayram veli camisini görülmesi edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına, dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine işarettir.

Kahve falında veli mezarı görüldüğünde herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, kişinin vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında büyük bir veli görülmesi uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında veli ismini görülmesi birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine, görgülü ve kültürlü olacağına, toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına tabir olunur.

Kahve falında veli zat görüldüyse hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hacı bayram veli türbesini görüldüyse çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına alamettir.

Kahve falında veli olduğunu görülmesi gireceği işlerden zarar ederek çıkacağına, neşenin yerine geleceğine, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına, sevindirici haberler alınacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine inanılır.

Kahve falında hacı bektaş veli türbesini görülmesi sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, iyi şeyler yaşayacağına, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.