AnaSayfa / valiz fal anlamları / Kahve falında valiz görmek

Kahve falında valiz görmek

Kahve falında valiz görmek annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına alamettir.

Kahve falında valiz gördüyseniz

  • Sürüncemeli tartışmalardan kaçının.
  • Ekip halinde çalışmayı öğrenmeniz gerekiyor.

Kahve falında kahverengi valiz görülmesi elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin valizini alıp gittiğini görüldüğünde iyi bir kariyer edineceğine, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, birçok sıkıntıya iyi geleceğine delalettir.

Kahve falında bordo valiz görülmesi elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, bazen işsiz ve aşsız kalacağına, parasının ve makamının artacağına rivayet eder.

Kahve falında valizle para görüldüğünde herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, yeni bir yol tutulacağına, ev sahibi olacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında üç valiz görüldüğünde güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine, bunalımlı günler geçirileceğine ve üzüntü ve stres yüzünden hasta olunacağına, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, geçim derdi çekeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir sürü valiz görüldüğünde rahat edeceğine ve huzur duyacağına, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına, istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çamurlu valiz görülmesi sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, hoş olmayan sözler işiteceğine, gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında mor valiz görmek parasal sıkıntıların son bulacağına, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında lacivert valiz görülmesi çok büyük bir proje ortaya koyacağına, aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına, can sıkıcı durumlarla karşılaşılacağına rivayet eder.

Kahve falında sırtında valiz görüldüyse içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında valiz çanta görüldüğünde mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, güzel günlerin sona ereceğine, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına işarettir.

Kahve falında valizde altın görmek kötü halden iyi hale geçeceğine, insanlara olan güvenin artacağına, mali olarak küçüleceğine, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pembe valiz görüldüyse çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, kişinin pek çok hatalı davranış içinde olacağına, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına delalettir.

Kahve falında valizde elbise görüldüğünde İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına, ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında ahşap valiz görüldüyse yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına inanılmaktadır.

Kahve falında valizde kıyafet görüldüğünde maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına, yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında valizle giden birini görüldüyse huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, ileride saygın bir kimse olacağına, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında valizde çamaşır görüldüyse böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, gelirin düşmesiyle beraber kişinin kemerleri sıkmak zorunda kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında çok büyük valiz görmek evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına, ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine, kıskanç kişiler tarafından aile bireylerinin arasına nifak sokulacağına, maddi ve manevi olarak kötü bir hale düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında tozlu valiz görüldüğünde üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, verimli ve bereketli işler yapacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına delalettir.

Kahve falında karışık valiz görüldüyse her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, bunu uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, maddi açıdan çıkmaza girdikleri ve sorunlu dönemler geçirdikleri sırada yardım eli uzatılacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına inanılmaktadır.

Kahve falında hediye valiz görülmesi uzunca bir süre bu hastalık ile uğraşacağına, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına, ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına, gönül hoşluğu yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında valiz dükkanı görüldüyse eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, sıkıntılı olduğu bir durumda fal kapatanın sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir sürü dolu valiz görüldüyse şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, kötü günlerini aşmayı başaracağına, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine ve yapılan çalışmalardan kazanan paranın heba olacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına rivayet eder.

Kahve falında altın valiz görüldüyse bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına delalettir.

Kahve falında hazırlanmış valiz görülmesi önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine ve kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına, hasta ise şifa bulacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında valizde ekmek görülmesi ün sahibi birisi olunacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, duyduğu üzüntülerin son bulacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında çok sayıda valiz görüldüyse beddua ve ah alacağına, eşine değerli hediyeler alacağına ve onu mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında denizde valiz görüldüyse saygınlık elde edeceğine, kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren fal kapatanın başka insanların da yardımına koşacağına, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına alamettir.

Kahve falında valiz kaybolduğunu görülmesi hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve fal kapatanın daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, insanlarla bir araya geleceğine, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına işarettir.

Kahve falında valiz unuttuğunu görmek geçim sıkıntısının sona ereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine alamettir.

Kahve falında bir oda dolusu valiz görüldüyse şansını kendi eliyle engelleyeceğine, endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin de kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında valizde çorap görüldüyse maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, mal ve rızkın çoğalmasına, kalbini tekrar hayata açacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında eski valiz görmek sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında valiz kaybettiğini görmek kişinin eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında ölmüş birinin elinde valiz görülmesi atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, rızkının ve kazancının bol olacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiğini valizle görülmesi böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını yaşayacağına, böylece işlerini yoluna sokacağına, sorunların birdenbire daha da artacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına, maddi olarak güç kaybedeceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında toplanmış valiz görmek kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, birbirlerine her konuda destek olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kirli çamaşır dolu valiz görülmesi sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, tüm beklentilerini yerine getireceğine, tüm arzularının yerine geleceğine alamet eder.

Kahve falında kapıda valiz görüldüyse yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işinden evine gidip geleceğine, hayallerin yarıda kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında birden fazla valiz görmek kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında kara valiz görülmesi sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında valiz hazırlamak görülmesi kazancını iki kat arttıracağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına inanılır.

Kahve falında valizle gelen birini görmek hayır duaları alacağına, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına işaret eder.

Kahve falında valiz taşıdığını görüldüğünde uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine inanılmaktadır.

Kahve falında karanlıkta valiz görülmesi özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına, işinde bol kazanç elde edeceğine, sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Kahve falında tahta valiz görüldüyse yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında şeffaf valiz görüldüğünde birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, kişinin gönlünü alacağına, insanlarla hoşça vakit geçirileceğine, rızkın da ömür boyu süreceğine, elinde avucunda ne varsa hepsini satmak zorunda kalacağına ve çevresindeki kişiler tarafından desteklenmeyeceğine, bir sebeple falı kapatan kişinin çok mutlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında valiz eşya görülmesi Allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, böylece hayata yeniden sarılacağına, şen kahkahalar atacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir