AnaSayfa / sakal fal anlamları / Kahve falında uzun sakal görmek

Kahve falında uzun sakal görmek

Kahve falında uzun sakal görmek parasal krizler yaşanacağına, az da olsa feraha çıkılacağına, çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına, iyi olan hayatının ve hayat şartlarının kısa süre içinde olumsuz yönde değişmeye başlayacağına, işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına işarettir.

Kahve falında uzun sakal gördüyseniz

  • Bazı konuların dışında kalmaya çalışmak yerine, belli bir konuda başarı elde etmek ya da bazı konuları sonuca ulaştırmak istiyorsanız yaratıcılığınızı kullanmalısınız.
  • Çok hassas bir konuda dahi olsa, belli bir fikir veya öneriden hoşlanmadıysanız kibarca geri çevirebilirsiniz.

Kahve falında oğlunu uzun sakallı görülmesi tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz uzun sakal görüldüyse verilen vaatlerin yerine getirileceğine, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, kişinin eski aşkına geri döneceğine, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uzun sakallı adamlar görüldüyse verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine alamettir.

Kahve falında arkadaşını uzun sakallı görüldüyse huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında siyah uzun sakal görüldüyse zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına, şansın ve istikbalin açık olduğuna, yenilgiye uğramış hissedeceğine, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine, Allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında sevgiliyi uzun sakallı görülmesi hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, uzmanlığı dışındaki bu iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına, atacağı adımla ilgili bütün seçenekleri kontrol edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında eşini uzun sakal görüldüğünde aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına, kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, iki tarafın da çok sevineceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.