AnaSayfa / ayak fal anlamları / Kahve falında uzun ayak görmek

Kahve falında uzun ayak görmek

Kahve falında uzun ayak görmek yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, huzursuz ve mutsuz olacağına, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, kişinin güzel işler yapacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına tabir olunur.

Kahve falında uzun ayak gördüyseniz

  • Jest için yapılan anlaşmalar v.b şeyler gereken çerçevenin dışına çıkabilir, özür dilemek yerine gülüp geçmekte fayda var.
  • Bazı beklenmedik gelişmelere karşı tedbirli olmakta da fayda var.

Kahve falında uzun ayak parmağı görülmesi sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine, gönül sızılarının dineceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, İslami olarak günahlarının artacağına inanılır.

Kahve falında uzun ayak tırnak görmek malının ve parasının çoğalacağına, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, girdiği projelerden zararla çıkacağına, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.