AnaSayfa / ağaç fal anlamları / Kahve falında üzüm ağaç görmek

Kahve falında üzüm ağaç görmek

Kahve falında üzüm ağaç görmek zor durumlara düşeceğine, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine ve oturduğu makamın da sarsılmayacağına, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine işarettir.

Kahve falında üzüm ağaç gördüyseniz

  • İkili ilişkilerinizde dikkatli olmalı, tartışmalardan kaçınmalısınız.
  • Çevrenizdeki kişileri planlarınıza uyma veya fikirlerinizi tasvip etme konusunda ikna edemeyebilirsiniz.

Kahve falında üzüm ağacı diktiğini görüldüğünde sağlık sorunlarıyla uğraşılan bir dönem geçirileceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına inanılmaktadır.

Kahve falında kırmızı üzüm ağacı görülmesi işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine, kafasının karışacağına ve karar vermekte güçlük çekeceğine, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah üzüm ağacı görmek kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil üzüm ağacı görmek çok sevineceği olaylar yaşayacağına, çok sağlıklı olunacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına, ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında üzüm ağacının kesildiğini görüldüyse güç ve kudret kazanacağına, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kara üzüm ağacı görüldüyse yeni bir iş için başvuru yapılacağına, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, bolluğun ve verimin de artacağına yorumlanır.

Kahve falında beyaz üzüm ağacı görmek yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine, çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına inanılır.

Kahve falında kuru üzüm ağacı görüldüyse kötü günlerinden kurtulacağına, sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, güvendiği kişilerin sahtekâr kimseler olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında salkım üzüm ağacı görmek maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, kişinin karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına, şansın ve bahtın da açılacağına, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına tabir olunur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.