AnaSayfa / silah fal anlamları / Kahve falında üzerinde silah görmek

Kahve falında üzerinde silah görmek

Kahve falında üzerinde silah görmek hayallerini sürekli erteleyeceğine, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında üzerinde silah gördüyseniz

  • Arkanızdan düşmanca tutumlara girilebilir.
  • Evinizi, ailenizi veya kişisel planlarınızı ilgilendiren hangi konuları geliştirmek istiyorsanız, şimdi başlamanız etkileyici sonuçlar almanıza yardım edebilir.

Kahve falında başkasının üzerinde silah görmek maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınacağına, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, verimi ve başarıyı yakalayacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına inanılmaktadır.

Kahve falında üzerinde silah taşıdığını görülmesi uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, yapılan ortaklıkların bozulacağına, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına, büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kazançlı bir işin başına geçileceğine alamettir.

Kahve falında üzerine silah doğrultulduğunu görmek Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine, maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine, zorlukların yakın zamanda biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında üzerine silah sıkıldığını görüldüğünde elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, işlerinin çok yolunda gideceğine, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, kişinin eski aşkına geri döneceğine işaret eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.