AnaSayfa / para fal anlamları / Kahve falında üstünde para görmek

Kahve falında üstünde para görmek

Kahve falında üstünde para görmek eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında üstünde para gördüyseniz

  • Beklenmedik harcamalar söz konusu olabilir.
  • Yeni kişilerle tanışmanızı veya mevcut ilişkilerinizi geliştirmenizi sağlayacak aktivitelere katılabilir, arkadaş toplantıları esnasında yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Kahve falında ölünün üstünde para görüldüğünde akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına, gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yatak üstünde para görüldüyse engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, evi kendisinin çekip çevireceğine, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında başının üstünde para görüldüğünde düşman hususunda keder ve üzüntüye, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, eline geçen parayı neredeyse boş yere harcayacağına, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine yorulur.

Kahve falında mezar üstünde para görmek zenginlik elde edeceğine ve çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına, maddi açıdan zarar verecek ve sonrasında insanlar arasındaki saygınlığı zedeleyecek bir sorun yaşanacağına, kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, sermayesinin harcandığına değeceğine inanılır.

Kahve falında deniz üstünde para görüldüğünde iş konusunda kısmetin açılacağına, herkesin yardımına koşan fal kapatanın başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, o kişiyle güzel günler geçireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, Allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında suyun üstünde para görüldüyse kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, rahat edeceğine ve huzur duyacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında masa üstünde para görmek işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, daha fazla para kazanacağına, maddi açıdan çok zor günlerin geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında karın üstünde para görüldüyse aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, maddi açıdan pek getirisi olmayacağına, yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına, işlerinin bu sayede açılacağına tabir olunur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.