AnaSayfa / düzey fal anlamları / Kahve falında üst düzey yetkili görmek

Kahve falında üst düzey yetkili görmek

Kahve falında üst düzey yetkili görmek aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine, yaşamının da istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına, fal kapatanın çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında üst düzey yetkili gördüyseniz

  • Ağır ilerleyen bir ilişkinizde sizin ya da karşı tarafın egoizmi yüzünden geçici bir dargınlık yaşanması olasıdır.
  • Gerçek duygularınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Kahve falında üst düzey müdür görmek üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, hastalıkların sona ereceğine ve sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına, yeni başlangıçların yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında üst düzey amir görüldüyse kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, onlar sayesinde kalkınacağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine delalettir.

Kahve falında üst düzey siyasetçi görülmesi kişinin kazancının artacağına, iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, uzun soluklu bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında üst düzey komutan görmek bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, kazancının katbekat artacağına, onlardan yana üzüntüye düşeceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında üst düzey asker görüldüyse sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, büyük bir karar verileceğine, büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına, yanlış işler yapacağına tabir olunur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.