AnaSayfa / kaza fal anlamları / Kahve falında uçak kaza görmek

Kahve falında uçak kaza görmek

Kahve falında uçak kaza görmek çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, maddi olarak çok rahat olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uçak kaza gördüyseniz

  • Tecrübeniz sizi belli konularda zirveye taşıyabilir.
  • Kendi planlarınıza güvenmeniz daha olumludur.

Kahve falında savaş uçağı kazası görüldüyse yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağına ve huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, eşler arasına kara kedi gireceğine tabir olunur.

Kahve falında arkadaşının uçak kazası yaptığını görülmesi rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına, kendisine hiç uygun olmayan kişiler ile ortaklık kurmak zorunda kalacağına ve üzüleceğine, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, maddi açıdan ferahlamaya işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında uçak kazasında ölenleri görülmesi yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, dostlarını da iyi seçeceğine delalet eder.

Kahve falında ölümlü uçak kazası görüldüyse işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına delalet eder.

Kahve falında uçak kazası olduğunu görüldüğünde yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, ancak herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bu kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işaret ederken aynı zamanda da fal kapatanın zor durumda olan bir kimseye iylik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında uçak kazasından kurtulduğunu görüldüğünde maddi anlamda dolandırıcıların eline düşebileceğine, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.