AnaSayfa / böcek fal anlamları / Kahve falında tüylü böcek görmek

Kahve falında tüylü böcek görmek

Kahve falında tüylü böcek görmek sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, işlerin sürekli büyüyeceğine, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, zor günlerin sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında tüylü böcek gördüyseniz

  • Bazı alanlardaki gelişmelerin sizin için, daha fazla başarı, ün, tanınma, takdir görme, önemli girişimler yapma ya da adaletin yerini bulması türünde başlangıçlar anlamına geldiğini düşünmeye başlayabilirsiniz.
  • Karşınızdaki kimsenin fazla üzerine düşmeniz sizin hakkınızda olumsuz düşünülmesine sebep oluyor.

Kahve falında beyaz tüylü böcek görülmesi yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, tekin olmayan işlere atılarak elindekilerden olacağına, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen fal kapatanın çok büyük bir üzüntü yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah tüylü böcek görüldüğünde eline büyük paralar geçeceğine, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, her kararlarında onların arkasında olacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, yönetici makamına oturacağına delalettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.