AnaSayfa / tas fal anlamları / Kahve falında tuvalet taşı görmek

Kahve falında tuvalet taşı görmek

Kahve falında tuvalet taşı görmek bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, onunla yeniden kavuşacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, çok sayıda borca gireceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, işinde terfi edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında tuvalet taşı gördüyseniz

  • Eğitim, seyahatler veya çevre değişikliği sağlayabilecek doğru seçimler yapmanız gerekiyor.
  • Yakın çevrenizle gerçekleştireceğiniz fikir alışverişleri, belli konularda çözüm üretmenizi, belli planlar yapmanızı ya da bazı kişilerle bağlantı kurmanızı sağlayabilir.

Kahve falında tuvalet taşında kaka görüldüğünde fal kapatanın yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine, çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, işlerinizin bir süre güzel gideceğine, doğru seçimler yapacak olan fal kapatanın hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, dost çevrenizin genişleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında iki tane tuvalet taşı görülmesi kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, işinde büyük zaferler elde edeceğine, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, zor zamanlar geçirileceğine, akrabalarla küslüklerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tuvalet taşında ekmek görüldüğünde kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, gelirini artırdığı için sevdiklerini de mutlu etme şansı bulacağına, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine, zor günlerde insanlara yardım edeceğine alamettir.

Kahve falında tuvalet taşında kan görüldüyse hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, zor günlerin geride kalacağına, sorunların teker teker çözüleceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, aralarındaki iletişimin bozulacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.