AnaSayfa / tören fal anlamları / Kahve falında tören görmek

Kahve falında tören görmek

Kahve falında tören görmek eşinden göreceği saygı ve hürmetin kıskançlık yaratacağına, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına, mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında tören gördüyseniz

  • Duygusal yanılsamalar söz konusu olabilir.
  • Belli bir amaç için çalışmanız, içinizdeki iyi şeyleri çıkartan kişilerle tanışmanızı veya karşılaşmanızı sağlayabilir.

Kahve falında polis töreni görüldüğünde maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına tabir olunur.

Kahve falında yüzük töreni görüldüyse çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına işarettir.

Kahve falında ölüm töreni görmek iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine, hile ile mal elde etmeye işaret eder.

Kahve falında evlenme töreni görmek sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, makbul olan mallar edineceğine, kötü biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine inanılmaktadır.

Kahve falında kendi isteme törenini görülmesi anne babayla ters düşüleceğine, gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında dini tören görülmesi hasretliklerin bir araya geleceğine, rahatının da yerine geleceğine, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına işaret eder.

Kahve falında takı töreni görülmesi bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında milli tören görmek çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine ve yaptığı iş ile anılır olacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, her zaman sevgi göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında askeri tören görülmesi kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına delalettir.

Kahve falında söz töreni görüldüğünde kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine ve korkusuzca işinin başında duracağına, alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında nişan töreni görüldüyse huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, çeşitli kırgınlıklar olacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, ekmeğinin verimli olacağına, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına inanılır.

Kahve falında evlilik töreni görüldüyse hatalarını fark edeceğine, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına inanılır.

Kahve falında ölmüş birinin cenaze törenini görmek tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, mutlu olacağına ve güleceğine, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına inanılır.

Kahve falında asker töreni görmek zor zamanların geride kalacağına, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına, bereket ve zenginlik bulacağına, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına işaret eder.

Kahve falında kalabalık tören görmek zahmetli bir işin altından kalkılacağına, dik durmaya çalışacağına, böylece kendine güveneceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin tekrar cenaze törenini görüldüyse hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında bayrak töreni görmek mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine inanılmaktadır.

Kahve falında düğün töreni görmek bazen fakirlik görüleceğine, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına yorumlanır.

Kahve falında hristiyan töreni görüldüğünde gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Kahve falında kına töreni görüldüyse kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına ve beklenen haberlerin nihayet geleceğine, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine alamettir.

Kahve falında okul töreni görülmesi kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, işlerinde kara geçeceğine, keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına, mutsuzluğunu iş hayatına da yansıtacağına, tüm dileklerin tutacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında büyük tören görüldüğünde karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına delalet eder.

Kahve falında törene katıldığını görüldüğünde kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine, beden sağlığının zarar göreceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında tören yeri görüldüyse gözlerinin mutluluktan parlayacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında karşılama töreni görüldüğünde fal kapatanın yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına, işlerinin yarım kalacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine işarettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir