AnaSayfa / tişört fal anlamları / Kahve falında tişört görmek

Kahve falında tişört görmek

Kahve falında tişört görmek parasız günler geçireceğine, kişinin nazar değmemesi için tahtalara vuracağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, iyi şartlara kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tişört gördüyseniz

  • Entellektüel maceralar veya arayışlar içinde olacaksınız.
  • İçinizdeki sanatçıyı dışarı çıkarabilirsiniz.

Kahve falında başkasının mavi tişört giydiğini görülmesi tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına yorumlanır.

Kahve falında kahverengi tişört görüldüyse aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, insanlara iyilik yapmaya, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, yetkili bir göreve atanacağına işaret eder.

Kahve falında sarı tişört giyen erkek görüldüyse tekin olmayan işlere girileceğine, başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine, insanların kendisine her zaman destek olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine delalettir.

Kahve falında rengarenk tişört görüldüğünde kısa vadede büyük bir yol katedeceğine, huzurunun yerine geleceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine ve yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında başkasının siyah tişört giydiğini görülmesi üzücü durumlara düşüleceğine ve eşler arasına huzursuzluk yaşanacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine, Neşeli ve huzurlu bir geleceğe, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine inanılır.

Kahve falında tişört hediye edildiğini görüldüğünde yeni bir haneye sahip olacağına, seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, borcunu ödeyeceğine ve bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında eski sevgiliyi beyaz tişörtle görüldüğünde fal kapatanın sağlığına geri kavuşacağına, işlerin her geçen gün daha iyi olacağına, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, büyük bir ferahlama yaşayacağına, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına inanılmaktadır.

Kahve falında eski sevgiliyi sarı tişörtle görüldüyse çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, ömrü boyunca mutlu olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına inanılır.

Kahve falında sevdiğini siyah tişörtle görüldüyse eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir sürü tişört görüldüyse kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, iş kaybı yaşayacağına, sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine alamettir.

Kahve falında arkadaşının mavi tişört giydiğini görüldüyse zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, fal kapatanın muradına ereceğine, eline geçen bazı fırsatların verilecek hatalı kararlardan ötürü yarardan çok zarara sebep olacağına inanılır.

Kahve falında eşinin yeşil tişört giydiğini görülmesi kazancın yar yarıya düşeceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, kara bulutların ve melanetin dağılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sökük tişört görmek gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına işarettir.

Kahve falında yeşil tişört giyen erkek görülmesi kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine, zarar gören insanlara yardım edeceğine, kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında kısa tişört görüldüyse geçim için verdiği savaşın kızışacağına, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine delalettir.

Kahve falında tişört aldığını görülmesi bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, çok büyük adımlar atılacağına tabir olunur.

Kahve falında resimli tişört görülmesi olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, daha müreffeh zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Kahve falında sevdiğini mavi tişörtle görmek maddi zarara gireceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, kendisini işine vereceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine yorumlanır.

Kahve falında sevdiğini kırmızı tişörtle görüldüyse işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sürekli ağlamaklı olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine delalet eder.

Kahve falında asker tişörtü görüldüyse hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına, bereketli işlere gireceğine, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine inanılmaktadır.

Kahve falında tişörtün yırtıldığını görülmesi kazançlı adımlar atılacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, işlerinin açılacağına ve bu sayede hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine inanılır.

Kahve falında eski sevgiliyi siyah tişörtle görmek kişinin tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, büyük kazançlar sağlayacağına, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, rahat ve huzurlu olunacağına inanılmaktadır.

Kahve falında temiz tişört görülmesi kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, maddi olanakların kötüleşeceğine, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, gittikçe çıkmaza düşeceğine yorumlanır.

Kahve falında turuncu tişört görmek yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına delalet eder.

Kahve falında başkasının beyaz tişört giydiğini görülmesi üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında iki tane tişört görülmesi işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine, üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında sevdiğinin beyaz tişört giydiğini görmek çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunlarını bu iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine ve ferahlığa çıkılacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında tişörtün yandığını görülmesi gelirini de büyük oranda arttıracağına, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında siyah tişört giyen erkek görmek maddi açıdan pek getirisi olmayacağına, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, güneşli ve güzel günler yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında bordo tişört görülmesi fal kapatanın eğlenceli günler geçireceğine, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kırmızı tişört giyen erkek görüldüyse ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına, zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine, yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına inanılır.

Kahve falında kalpli tişört görüldüğünde kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, kara bulutların ve melanetin dağılacağına alamet eder.

Kahve falında terli tişört görüldüyse hayatının kötüleşmeye başlayacağına, fal kapatanın olumlu giden bir işini bozacağına, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine, büyük bir gelir toplayacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine inanılır.

Kahve falında katlanmış tişört görüldüyse özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, insanların saygısının kazanılacağına, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında tişört giydiğini görmek yapılan çalışmaların zarar vereceğine, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında turkuaz tişört görmek kendisini mutsuz edeceğine, hayal edilen eve kavuşulacağına, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, projelerinin ve fikirlerinin istediği beğeniyi görmeyeceğine, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine işarettir.

Kahve falında gömlek tişört görüldüyse geleceğe daha umut dolu bakacağına, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine, yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine, büyük atılımlar yapacağına, üzülmeye veya keder içinde bulunmaya işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında eski tişört görmek bir sebeple eşi ile arasının açılacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, kalifiye elemanlar arasına gireceğine yorulur.

Kahve falında birinin mavi tişört giydiğini görüldüyse hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına, tüm düzenin alt üst olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çok tişört görülmesi stresin ve üzüntülerin biteceğine, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında delik tişört görüldüyse aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına, ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine inanılmaktadır.

Kahve falında birinin yeşil tişört giydiğini görmek hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında sevgilinin tişörtünü görüldüyse anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, bereket ve huzur getireceğine, çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, doyasıya hasret gidereceğine, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, karanlık kişilerle muhatap olacağına delalettir.

Kahve falında tişörtte delik görüldüğünde atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında pembe tişört giyen erkek görülmesi geçim derdinin baş göstermeyeceğine, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, işlerinin yolunda gideceğine, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına ve borçlarını ödeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında güzel tişört görmek mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz tişört giyen erkek görmek elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine ve işinin ehli biri olacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, bir şeyden zarar görmeye, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kırmızı tişört giyen kadın görülmesi güzel bir döneme girileceğine, sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine, yeterli kimse haline geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında eski sevgiliyi kırmızı tişörtle görüldüyse verdiği sözleri yerine getireceğine, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, daha sonra elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, işlerini çok iyi yerlere getireceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir