AnaSayfa / tırnak fal anlamları / Kahve falında tırnak görmek

Kahve falında tırnak görmek

Kahve falında tırnak görmek çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine, fal kapatanın hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, yapılan işte ustalaşılacağına inanılır.

Kahve falında tırnak gördüyseniz

  • Karlı alışverişler yapabilirsiniz, gelirlerinizi arttırabilirsiniz veya elinize beklenmedik bir yerden para gelebilir.
  • İş hayatınızda, kariyerinizde veya arkadaşlık ilişkilerinizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında tırnak çatlaması görüldüğünde iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, kurtuluş yollarına ulaşacağına, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tırnak törpüleyen görülmesi dolayısıyla işlerin bozulacağına, kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, gereken sabrı göstereceğine, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, başının derde gireceğine ve sıkıntı içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tırnak temizlemek görüldüyse çok güzel ve hayırlı bir şekilde sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına inanılır.

Kahve falında tırnaklarını mavi ojeli görüldüğünde mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, her anlamda feraha kavuşacağına, gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine alamet eder.

Kahve falında tırnak yarılması görüldüğünde hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, büyük tartışmalara gireceğine, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine alamettir.

Kahve falında tırnağının soyulduğunu görüldüyse ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, kazancının katbekat artacağına, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına inanılmaktadır.

Kahve falında yerde tırnak görülmesi üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, işlerinin günden güne daha da bozulacağına, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, kendisini işine vereceğine, aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yamuk tırnak görmek kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren fal kapatanın başka insanların da yardımına koşacağına, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölen birinin tırnağını görülmesi büyük başarıla kazanacağına, bir beladan kurtulacağına, mal ve mülk sahibi olmaya işarettir.

Kahve falında tırnak kopardığını görmek çok büyük fırsatların ele geçeceğine, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, gönül yaralarının iyileşeceği, rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına, gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında tırnak kesen görüldüğünde hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, aile içinde husumet gelişeceğine, hasta ise iyileşeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına alamet eder.

Kahve falında tırnak battığını görüldüğünde kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan fal kapatanın iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tırnak toplamak görmek sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, bilgi ile donanacağına, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine ve aşılan engellerin ardından çok beğenilen ve sevilen bir projenin sahibi olunacağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine delalet eder.

Kahve falında tırnakları beyaz ojeli görüldüyse tartışmaların kavgaya döneceğine ve bu yüzden sevdiği ve değer verdiği birisi ile çok büyük bir ayrılık yaşayarak çok büyük bir üzüntü duyacağına, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına, gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında turuncu tırnak görüldüyse yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tırnağın kanadığını görmek sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, insanlar arasında iyi anılır olacağına, her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında yarım tırnak görmek maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, maddi durumunun da her geçen kötüye doğru gideceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında tırnaklı ekmek görülmesi hayırlı terfiler alınacağına, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına alamet eder.

Kahve falında yenmiş tırnak görüldüğünde geçmişi unutup geleceğine, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına alamettir.

Kahve falında tırnak çektirdiğini görüldüyse uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında tırnağının çürüdüğünü görüldüyse falı kapatan kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, güvendiği kişilerin sahtekâr kimseler olacağına, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına alamettir.

Kahve falında tırnağının büyüdüğünü görülmesi yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan ötürü aile içinde tartışmaların başgöstereceğine, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine yorumlanır.

Kahve falında tırnaklarını çok güzel görüldüğünde sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, çok büyük zararlar edileceğine, geçirilen zor günlerin unutulacağına, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine işaret eder.

Kahve falında tırnak düştüğünü görülmesi hoşgörülü biri olunacağına, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tırnaklarını temiz görmek kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına, çok büyük mutluluklar duyulacağına, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına, aniden evlilik kararı alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tırnak pisliği görülmesi sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine, sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında ölmüş birinin tırnaklarını uzun görülmesi saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına, onların önüne geçeceğine, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, başarı için fırsatların artacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında tırnak söküldüğünü görüldüyse bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, başının derde gireceğine ve sıkıntı içinde yaşayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, zahmetli işlerle uğraşmak zorunda kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir tırnağın uzun olduğunu görülmesi hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine ve eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında tırnakların döküldüğünü görüldüyse istediği gibi hareket edeceğine, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, onların güvenini sarsacağına, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, falı kapatan kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına işarettir.

Kahve falında tırnak yenilenmesi görmek kalp kırıklığına neden olacağına, aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine, hoş bir sürprizle karşılaşılacağına işarettir.

Kahve falında yatakta tırnak görüldüyse kişinin çocuk hasreti çekeceğine, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, hasadının tarlasında kalacağına, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında yeşil tırnak görüldüyse derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına, yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında tırnaklarının morardığını görüldüyse moralinin ve sağlığının da bozulacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında tırnakları küçük görüldüyse iyi insan olmaktan vazgeçileceğine ve atılan bazı adımlardan ötürü kurulan bazı hayallerden vazgeçilmek zorunda kalınacağına, geçiminin de çok daha kolay hale geleceğine, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına tabir olunur.

Kahve falında çok uzun tırnak görmek kişinin kötü günler geçireceğine, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, herhangi bir zarara uğranmayacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine yorulur.

Kahve falında tırnak yediğini görüldüyse ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, iş konusunda bir ortaklık kuracağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında yemekte tırnak görüldüğünde sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, güzel ve mutlu günler yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında tırnak kalktığını görülmesi sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine, çok kötü olaylar yaşayacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına tabir olunur.

Kahve falında tırnakları siyah ojeli görülmesi çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, işindeki verimin artacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, çok büyük ve akıllıca hareketler ile bu durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına delalettir.

Kahve falında tırnak attığını görüldüyse böylece büyük kazançlar elde edileceğine, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında tırnaklarını kırmızı ojeli görülmesi aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, doğru adımlar atacağına işarettir.

Kahve falında tırnaklarını yenmiş görülmesi gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, alınan bir haber ile moralinin bozulacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine inanılır.

Kahve falında ölmüş birinin tırnak kestiğini görüldüyse yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında tırnaklarını beyaz görmek kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına, moralin ve keyfin yerine geleceğine, kiracı olmaktan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında uzayan tırnak görülmesi uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, keyiflerinin yerinde olacağına, kendi elleri ile hayatını mutsuz bir şekle sokacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında tırnaklarını çok uzun görüldüyse insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, asil kimselerden çıkacağına, çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında başkasının tırnağını uzun görüldüyse maddi durumunun da her geçen kötüye doğru gideceğine, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, şan şöhret kazanacağına, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına alamet eder.

Kahve falında tırnak uzaması görüldüğünde çok büyük çalışmalar yapılacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir