AnaSayfa / iç fal anlamları / Kahve falında tepsi içinde meyve görmek

Kahve falında tepsi içinde meyve görmek

Kahve falında tepsi içinde meyve görmek çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına, yaşadığı stresten kaynaklanan agresif tavırlarının da sevdiklerini üzeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, başarılarının kalıcı olacağına, parasının ve malının eksik kalmayacağına, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında tepsi içinde meyve gördüyseniz

  • İster istemez bazı faaliyetlere iştirak etmek zorunda kalmanız olasıdır.
  • Sorumluluklarınızı başkalarının üzerine yüklememelisiniz.

Kahve falında denizin içinde meyve görüldüğünde hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, kötü niyetli bir kişinin başa açacağı bela yüzünden uzun süre sorunlarla boğuşulacağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine inanılmaktadır.

Kahve falında evin içinde meyve görüldüğünde büyük sıkıntılara ve üzüntülere yol açacağına, daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, ele geçen kazancın artacağına delalet eder.

Kahve falında sepet içinde meyve görmek hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına işaret eder.

Kahve falında poşet içinde meyve görülmesi kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, kader çarkının kişiden yana döneceğine delalet eder.

Kahve falında su içinde meyve görmek umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.