AnaSayfa / elma fal anlamları / Kahve falında tepsi içinde elma görmek

Kahve falında tepsi içinde elma görmek

Kahve falında tepsi içinde elma görmek herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına, takdir görecek pek çok iş yapacağına, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, mutsuz ve üzgün olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tepsi içinde elma gördüyseniz

  • Tartışmalardan kaçınmanızda fayda var.
  • Düşüncelerinizi paylaşmanız geçmişte sizin için önemli olan bir ilişkiye zarar verebilir.

Kahve falında su içinde elma görüldüyse iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına, şan şöhret kazanacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında evin içinde elma görmek sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında poşet içinde elma görüldüğünde işinin gücünün rast gideceğine ve kazancının da mutluluğunun da artacağına, istediği evde oturacağına, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, atılan adımların ve ele geçen fırsatların pek kazanç getirmeyeceğine, helal ve geniş rızık elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çuval içinde elma görüldüyse resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, bunun için Allah’a şükredeceğine delalettir.

Kahve falında sepet içinde elma görmek hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine işarettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.