AnaSayfa / bal fal anlamları / Kahve falında tepsi içinde bal görmek

Kahve falında tepsi içinde bal görmek

Kahve falında tepsi içinde bal görmek insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tepsi içinde bal gördüyseniz

  • Akşam saatlerinde bir sosyal aktivitede ya da kalabalık bir eğlence yerinde bulunmanız da olasıdır.
  • Hızla ilerlemenizi sağlayabilecek gruplara erişim sağlayabilirsiniz.

Kahve falında poşet içinde bal görülmesi iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, melanetli olayların arka arkaya geleceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kavanoz içinde bal görmek Allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine, manevi yönlerinin güçleneceğine, bilgi ile donanacağına, yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere alamet ettiği söylenir.

Kahve falında suyun içinde bal görüldüyse aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, aksi takdirde çaresiz kalacağına, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tabak içinde bal görmek bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, büyük miktarlarda para kazanılacağına, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına inanılır.

Kahve falında evin içinde bal görmek zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine inanılır.

Kahve falında avuç içinde bal görülmesi sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında ayakkabının içinde bal görüldüyse başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına, özellikle de geleceğe dair umutların ve hayallerin söneceğine, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında denizin içinde bal görülmesi uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, fal kapatanın rahatının ve keyfinin bozulacağına, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, maddi gücünün eksileceğine, kişinin endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.