AnaSayfa / altın fal anlamları / Kahve falında tepsi içinde altın görmek

Kahve falında tepsi içinde altın görmek

Kahve falında tepsi içinde altın görmek büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, gittikçe çıkmaza düşeceğine, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tepsi içinde altın gördüyseniz

  • Sanatsal, yaratıcılık gerektiren veya aşk hayatınızla ilgili konularda yeni şeyler deneyebilirsiniz.
  • Çok fazla şey isteyen ya da rahatsız edici durumlara neden olabilecek kişilerden uzak durmalısınız.

Kahve falında tepside içinde yumurta görmek yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına, aile içinde geçiminin zorlaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında tepsi içinde çiçek görüldüğünde büyük başarıların göğüsleneceğine, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tepside içinde poğaça görülmesi eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine ve hayatının toparlanacağına, çok mutlu bir yuva kurulacağına, maddi olarak güç kaybedeceğine, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında tepsi içinde balık görüldüyse buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, ekmeğinin verimli olacağına, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında tepsi içinde yılan görüldüğünde bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, kendisine gelir getiren yolların açılacağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tepsi içinde para görmek lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tepsi içinde kek görüldüğünde güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tepsi içinde su görmek mal ve mülk sahibi olunacağına, fal kapatanın dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına, maddi kriz yaşanacağına, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine alamettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.