AnaSayfa / ten fal anlamları / Kahve falında ten görmek

Kahve falında ten görmek

Kahve falında ten görmek kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, maddi açıdan ferahlamaya, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine rivayet eder.

Kahve falında ten gördüyseniz

  • Yakında, romantik veya sevgi dolu ilişkiler açısından olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
  • Araştırmalarınızı arttırmanız gerekiyor.

Kahve falında tombul beyaz tenli erkek bebek görmek hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine yorulur.

Kahve falında siyah saçlı beyaz tenli bebek görüldüyse uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, devlete hizmet etmeye alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında beyaz tenli birini esmer görüldüğünde bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya işaret eder.

Kahve falında tende leke görüldüğünde kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Kahve falında ten rengi topuklu ayakkabı görüldüyse adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, gözyaşına ve kedere boğulacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, hayatınızdaki nankör bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi aldattığına, ekmek ve dünya malı alacağına delalettir.

Kahve falında beyaz tenli mavi gözlü erkek bebek görüldüyse sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına alamettir.

Kahve falında beyaz tenli siyah saçlı erkek bebek görüldüyse huzurunu da kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına, giden birinin geri döneceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, sürekli herhangi bir kazanç getirmeyecek işler ile uğraşacağına, huşu içinde devam edeceğine inanılır.

Kahve falında siyah saçlı beyaz tenli kadın görmek başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, işinde verimsiz olacağına, tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında mavi gözlü beyaz tenli erkek bebek görmek gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına, sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına yorumlanır.

Kahve falında teninde yara görmek arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında insan teni görmek dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine işarettir.

Kahve falında sarışın beyaz tenli bebek görülmesi sonucun olumsuz olması halinde de suçun kendisinde kalacağına, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize, kızı olanların da gelin edeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında beyaz tenli mavi gözlü erkek görüldüğünde sorunların kısa süre içinde atlatılacağına ve zor zamanlar geçiren akrabalardan birine maddi açıdan çok büyük bir yardım edileceğine, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, eline geçen paraları tutamayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında ten rengi ince çorap görmek alım zorluğu yaşamayacağına, karanlık kişilerle muhatap olacağına, sevdiği kişiyle de arasının soğuyacağına, büyük bir karamsarlığa kapılacağına, yetki sahibi olacağına rivayet eder.

Kahve falında tenini beyaz görüldüğünde tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine, onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tenini esmer görüldüğünde vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, yanlış kararlar vereceğine, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine, neşeli zamanların yaşanacağına, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine tabir olunur.

Kahve falında yanık ten görüldüğünde olayın dışında kalanların da üzülerek etkileneceğine, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, zamanını Allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine işarettir.

Kahve falında beyaz tenli yeşil gözlü bebek görüldüyse kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, çok büyük fırsatları kaçıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında erkek teni görüldüğünde maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine, isabetli adımlar atılacağına delalet eder.

Kahve falında kadın teni görüldüyse önemli ve büyük adımlar atacağına, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında beyaz tenli renkli gözlü bebek görüldüğünde hasretliklerin bir araya geleceğine, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, işsizlerin iş sahibi olacağına, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında siyah saçlı beyaz tenli erkek bebek görüldüyse kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, herkesi kendisine hayran bırakacağına, risk almaktan özenle kaçınacağına, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ten böceği görmek kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, istediği yola çıkacağına, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, manevi tatmini İslamiyet’te bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında teninin parladığını görüldüyse kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında güzel ten görmek ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına delalettir.

Kahve falında mavi gözlü beyaz tenli kadın görülmesi ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında tenini bronz görmek ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, yaptığı hataları düzelteceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, anne babanın üzüntü duyacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine inanılmaktadır.

Kahve falında bronz ten görülmesi dini duygularının ve inancının güçleneceğine ve dolayısıyla da iç huzuru yakalayacağına, aralarındaki problemlerin çözüleceğine, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, yardım istediği kişilerin destek vermeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında mavi gözlü beyaz tenli bebek görüldüğünde karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, sorunlarının son bulacağına, iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına, takdir edileceği işler yapacağına alamettir.

Kahve falında erkek beyaz tenli bebek görüldüyse hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında bembeyaz ten görmek sıkılacağına ve üzüleceğine, maddi durumunuzun düzeleceğine, kendisindeki bu değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına, hayatını yoluna koymaya delalet eder.

Kahve falında beyaz tenli mavi gözlü bebek görüldüyse aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine ve bol hayır duaları alınacağına, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına rivayet eder.

Kahve falında birinin ten renginin değiştiğini görüldüğünde maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, kişinin borca gireceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına, başarı ve zenginlik getireceğine, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine işaret eder.

Kahve falında beyaz tenli erkek çocuğu görmek bol muhabbette kalacağına, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına işaret eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir