AnaSayfa / temizlikçi fal anlamları / Kahve falında temizlikçi görmek

Kahve falında temizlikçi görmek

Kahve falında temizlikçi görmek hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına, uzunca bir süre bu hastalık ile uğraşacağına, sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında temizlikçi gördüyseniz

  • Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var, bazı sözler verilebilir.
  • Birlikte yaşadığınız kişilere geleceğinizle ilgili planlarınızdan bahsetmemenizde fayda var.

Kahve falında evde temizlikçi görmek parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, bir daha kopmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında temizlikçi olduğunu görülmesi başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine ve bir türlü orta yolu bulamayacağına alamet eder.

Kahve falında temizlikçi kadın görüldüyse zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına, günden güne sorunlarının artacağına, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına alamettir.

Kahve falında erkek temizlikçi görüldüğünde sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, kısmetinin açık olacağına ve şansının hayatı boyunca yaver gideceğine, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine alamettir.

Kahve falında temizlikçi erkek görülmesi saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına, iş konusunda da yüzünün gülmeyeceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına delalet eder.

Kahve falında annenin temizlikçi olduğunu görüldüğünde yeni bir ilişki yaşanacağına, ticaret ehli olacağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.