AnaSayfa / kafa fal anlamları / Kahve falında tavuk kafası görmek

Kahve falında tavuk kafası görmek

Kahve falında tavuk kafası görmek maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, sevdiği kişilerle arasının açılacağına, eğitimlerinin iyi olacağına, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında tavuk kafası gördüyseniz

  • Ruhsal hastalıklara açıksınız.
  • Vereceğinden çok alan konularla vakit kaybetmemekte fayda var.

Kahve falında kopmuş tavuk kafası görmek işlerinin yoluna gireceğine, zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, başarıdan başarıya koşacağına, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir yorum

  1. fal kapadım açtığım gibi koca bir tavuk kafası vardı,gagası felan herşeyi belirgin.tavuk kafasınının sol tarafında tavuk yumurtası çıkmış bikaçtane.denizaltı gemisine benzettim birşeyi.büyük bir kapı gördüm açılmış bir kapı ,kapının önünde duran üniformalı asker var adeta.ışık güneş vuruyor gibi kapı aydınlamış.beyaz bir köpek var birde falımda.birşey bekliyor koruyor gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir