AnaSayfa / sürü fal anlamları / Kahve falında tavşan yavrusu sürüsü görmek

Kahve falında tavşan yavrusu sürüsü görmek

Kahve falında tavşan yavrusu sürüsü görmek büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına, epey bir zarara uğrayacağına ve yaptığı işlerin tamama ermeyeceğine, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, hane halkının başına çok vahim bir olay geleceğine yorumlanır.

Kahve falında tavşan yavrusu sürüsü gördüyseniz

  • Belli tepkiler vermeden ya da sonuç çıkartmadan önce sakinleşmelisiniz.
  • İmajınıza zarar verebilecek bilgileri paylaşmamanızda fayda var.

Kahve falında ördek yavrusu sürüsü görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına inanılır.

Kahve falında inek yavrusu sürüsü görmek başına uğursuz olayların geleceğine, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, kendi işini kuracağına, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına yorumlanır.

Kahve falında aslan yavrusu sürüsü görüldüyse arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, elindekileri de yitireceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, haneden birinin ayrılacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine delalettir.

Kahve falında keçi yavrusu sürüsü görüldüğünde Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, işlerin günden güne bozulacağına, kişinin hedeflediği işi alacağına, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine alamet eder.

Kahve falında köpek yavrusu sürüsü görülmesi eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, hak ve din yolunu bırakacağına, çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmana yorulur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir