AnaSayfa / avize fal anlamları / Kahve falında taşlı avize görmek

Kahve falında taşlı avize görmek

Kahve falında taşlı avize görmek heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, hem de çok üzüleceğine, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında taşlı avize gördüyseniz

  • Kalabalık ortamlara girebilirsiniz.
  • Yapmanız gereken tek şey doğru odaklanmanız, ardından elinizin altındaki tüm kaynakları değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Kahve falında büyük taşlı avize görülmesi bundan sonra başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, tövbelerin amacına ulaşacağına, rakiplerin başarı kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında parlak taşlı avize görmek çok büyük maddi ve manevi sorunlar yaşayacağına, kötü günlerin izlerini silmeyi başaracağına, elden arka arkaya paralar çıkacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, şükür içinde bir hayat süreceğine, herkesin ilgisinin çekileceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında renkli taşlı avize görüldüğünde sevindirici haberler alınacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, refah düzeyinin düşeceğine, büyük bir adım atılacağına, yaşama hevesinden olacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine delalettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir