AnaSayfa / ev fal anlamları / Kahve falında taş ev görmek

Kahve falında taş ev görmek

Kahve falında taş ev görmek özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında taş ev gördüyseniz

  • Kendi çıkarınız için değişiklikleri kabul etmek zorundasınız.
  • Enerji düşebilir, isteksizlik ya da halsizlik görülebilir.

Kahve falında siyah taşlı ev görüldüyse ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan ötürü aile içinde tartışmaların başgöstereceğine, huzursuzluklar ile boğuşacağına ve çok zor ve ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçireceğine, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yeni taş ev görüldüyse hastalıklarının son bulacağına, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına tabir olunur.

Kahve falında yıkık taş ev görmek bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek fal kapatanın bu şekilde rahat edeceğine, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, elde edilecek menfaatlere tabir olunur.

Kahve falında mavi taş ev görmek kendine olan güvenini yitireceğine, kendisine şifa olacağına, hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına yorumlanır.

Kahve falında büyük taş ev görmek sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, maddi sorunlarının artacağına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında beyaz taş ev görülmesi çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine alamet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.