AnaSayfa / taksi fal anlamları / Kahve falında taksi görmek

Kahve falında taksi görmek

Kahve falında taksi görmek kariyerinde çok büyük atılım yapacağına, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında taksi gördüyseniz

  • Toplumsal itibar çabası içersinde olabilirsiniz.
  • Sebepsiz bir asabi geriliminiz olabilir.

Kahve falında mavi taksi görmek karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında taksi kullandığını görmek mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, kötü kimselerin ağına düşeceğine, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında siyah taksi görüldüğünde çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Kahve falında yanan taksi görülmesi daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, yöneticilik koltuğuna oturacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına, tartışmaların yakın zaman içinde ve zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında taksi anahtarı görmek işinde geniş yetkilerle donatılacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına alamettir.

Kahve falında taksiden indiğini görmek yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, dünya malı elde edeceğine, şansının kendinden yana olacağına, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine delalettir.

Kahve falında bordo taksi görmek karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, zenginlik elde edeceğine ve çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına, bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, kariyer basamaklarını sağlam bir şekilde çıkacağına, aksiliklerle dolu bir işe gireceğine işaret eder.

Kahve falında korsan taksi görüldüyse hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında taksi lastiği görüldüğünde çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, anne babanın çok hoşuna gidecek bir adım atılacağına, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında oyuncak taksi görüldüğünde Mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına delalet eder.

Kahve falında araba taksi görülmesi kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uçan taksi görüldüyse iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, daha çok kazanmaya başlayacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında taksi kazası görüldüğünde yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, özür dilemek yerine durumu daha da vahim hale getireceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında pembe taksi görülmesi hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, eline geçen tüm fırsatları boşa harcayacağına, deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında lüks taksi görülmesi çok büyük bir çalışma yapılacağına, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine delalet eder.

Kahve falında siyah ve beyaz taksi görmek güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, septik tutumları nedeni ile ailesindeki huzur da bozan fal kapatanın iş yerinde de mutlu olamayacağına, onların bir adım önüne geçeceğine delalet eder.

Kahve falında lacivert taksi görmek kafasının rahat olacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında başkasının taksiye bindiğini görülmesi sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına ve deyim yerindeyse ele güne muhtaç durumlara düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında taksi araba görüldüyse üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, ekonomik kayıpların sürekli artacağına, kurulu düzeninin olacağına ve tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında büyük taksi görmek kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine, hayırlı işler yapacağına, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına inanılmaktadır.

Kahve falında taksiye binmek görüldüyse huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, herşeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına, bazı iş birlikleri yapacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında bir sürü taksi görüldüğünde sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, sorunların teker teker aşılacağına, karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında piyasa taksisi görmek sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine ve bu çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına, çalıştığı yerde amir olacağına işarettir.

Kahve falında eski taksi görüldüğünde yaşamının daha güzel hale geleceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, işlerini yoluna sokmaya çalışırken daha kötü bir duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eşinin taksi sürdüğünü görüldüğünde hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında taksiyle kaçırıldığını görüldüyse birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, daha lüks bir hayat yaşayacağına, yeni malların alınacağına, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında gri taksi görüldüyse mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gelin taksisi görmek yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına, hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine, parasal krizler yaşanacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına ve büyük iş sahipleri arasına girileceğine, bol bol moral depolanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı taksi görüldüyse yaptığı işlerin küçümseneceğine, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında turuncu taksi görülmesi maddi güç sahibi olacağına, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına ve büyük başarı elde edeceğine, aile saadetinin artacağına, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeni taksi görüldüyse şansının ve kısmetinin açılacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, atılan bütün adımların zarar ettirecek bazı kişiler tarafından adım adım takip edileceğine, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında çok taksi görülmesi çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evin içinde taksi görüldüyse maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, maddi yükümlülüklerinin artacağına, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, büyük bir özgüven kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında dolu taksi görüldüğünde hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, kişinin gaflet ve delalete düşeceğine, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına delalettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.