AnaSayfa / Kahve falında taht görmek

Kahve falında taht görmek

Kahve falında taht görmek gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine, sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına işarettir.

Kahve falında taht gördüyseniz

  • Kazanamayacağınız tartışmalara girmemenizde fayda var.
  • Doğru strateji geliştirmeniz direnç gösterilmesi durumunda hazırlıklı olmanızı sağlayabilir.

Kahve falında kral tahtı görmek atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, sağlığının ve işlerinin bozulacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine alamet eder.

Kahve falında altından taht görüldüyse sabırla hayatına devam edeceğine, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, her zaman çok başarılı olacağına, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında peygamber tahtı görülmesi büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında gelin tahtı görüldüğünde gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, özellikle dini inancını daha da düzgün şekilde hayata geçireceğine, kişinin elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, çok zor günler geçirileceğine inanılır.

Kahve falında padişah tahtı görmek çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, kendi bildiğini okuyacağına, çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, falı kapatan kişinin keyfinin kaçacağına yorulmaktadır.

Kahve falında altın taht görüldüğünde yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, günden güne sorunlarının artacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kına tahtı görüldüğünde ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, evli erkek ise evinin bereketinin artacağına, uzun bir süre boyunca bu kişi ile devam ettikten sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gökyüzünde taht görüldüğünde fal kapatanın bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine, işlerinde istediği performansı yakalayamayacağına rivayet eder.

Kahve falında boş taht görmek bekarlar için mutlu bir karşılaşma, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil taht görmek dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına, ulvi kimse haline geleceğine delalet eder.

Kahve falında tahtta oturan birini görülmesi yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, şansın her zaman kişiden yana olacağına, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında kırmızı taht görüldüyse ticaretin değer ve hız kazanacağına, çok üzücü olaylar yaşayacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine, dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında beyaz taht görüldüyse fal kapatanın anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, özgürlüklerine sahip çıkan fal kapatanın gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına, mali gücünü yitireceğine, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir