AnaSayfa / tabanca fal anlamları / Kahve falında tabanca görmek

Kahve falında tabanca görmek

Kahve falında tabanca görmek gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, kısmetinin ve şansının da her zaman açık olacağına, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına işarettir.

Kahve falında tabanca gördüyseniz

  • Durumunuzu korumak için yeteneklerinizi göstermeniz gerekebilir.
  • Sosyal ilişkilerinizde belli bir haraketlenme olması olasıdır.

Kahve falında altın tabanca görmek çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine ve emeklerini boşa çıkarmayacağına, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, huşu içinde devam edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında asker ve tabanca görüldüyse sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına yorumlanır.

Kahve falında tabanca veya silahla vurulduğunu görüldüyse canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, istediği noktalara ulaşacağına, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine alamettir.

Kahve falında tabanca polis görülmesi hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine, hayatının bir anda cennete döneceğine, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, maddi gücünü kaybedeceğine, onları koruyup kollayacağına alamet eder.

Kahve falında kuru sıkı tabanca görüldüğünde aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında tabancalı asker görüldüyse üstünlük elde edeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında tabanca doğrultulduğunu görüldüyse kısmetinin ve talihinin açılacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, de rahatının yerine geleceğine, böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine inanılmaktadır.

Kahve falında para ve tabanca görüldüğünde falı kapatan kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına, işlerinde çok başarılı olacağına tabir olunur.

Kahve falında yeni tabanca görülmesi çok büyük bir sevinç duyulacağına, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine yorumlanır.

Kahve falında uzun tabanca görülmesi yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine, yapılan işte çok zarar edileceğine, şeytanın aklına uyacağına, tüm sıkıntıların giderileceğine işarettir.

Kahve falında yerde tabanca görmek başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, tüm planların zamanında neticeleneceğine rivayet eder.

Kahve falında bozuk tabanca görülmesi sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına işarettir.

Kahve falında başkasının elinde siyah tabanca görülmesi sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine alamettir.

Kahve falında çok sayıda tabanca görüldüyse işlerin büyük başarılar getireceğine, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına, bunun da kendisi için çok ağır bir travma yaşamasına neden olacağına, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir erkeğin elinde tabanca görmek engel tanımayan biri olacağına, çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine işarettir.

Kahve falında tabancası olduğunu görüldüyse ele güne muhtaç olacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, aile hayatının her zamankinden daha güzel olacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, çok mutlu bir hayata sahip olacağına ve kısmet dolu işlere gireceğine tabir olunur.

Kahve falında krom tabanca görmek çeşitli fırsatlar elde edeceğine, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine, beklenmedik olaylarla karşılaşacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında otomatik tabanca görüldüyse işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, bağlılıkların zayıflayacağına ve fal kapatanın kendi hayatının kontrolünü alabilmek için yoğun mücadeleler içine gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tabanca ve bıçak görülmesi böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine, gururlu bir hayat süreceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine delalettir.

Kahve falında tabanca ile başkasının ateş ettiğini görüldüğünde musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına, şeref ve haysiyetin artacağına, kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, bunu da herkese ilan edeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında bütün tabanca görüldüyse geleceğe dair planlar yapacağına, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine, vefasızlık ve nankörlük göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tabancayla ateş ettiğini görüldüğünde ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, bir sebeple gergin ve stresli günler geçireceğine, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına delalet eder.

Kahve falında altın kaplama tabanca görmek sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden sağlık sorunları yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında parlak tabanca görüldüyse büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, sevilen bir dostu kaybetmeye, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kırmızı tabanca görüldüğünde hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, evli bir kadının bebek emzirmesi ise yeni bir çocuk dünyaya getireceğine inanılmaktadır.

Kahve falında çift tabanca görülmesi daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında çantasında tabanca görüldüyse yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında gümüş tabanca görülmesi ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, hayırlı terfiler alınacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, çok güzel işlere gireceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında tabanca ve para görmek yaşanan kötü durumların düzeleceğine, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, verimi ve başarıyı yakalayacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında tabanca çaldığını görüldüğünde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine yorumlanır.

Kahve falında tabanca tuttuğunu görüldüğünde kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çok tabanca görmek bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, ev sahibi olacağına, bol bol hayır duası alınacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine alamet eder.

Kahve falında tabanca sattığını görmek edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, huzura ve sıhhate kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dolu tabanca görüldüğünde iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, işlerin büyük kazanç sağlayacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, sorunlarının yakın bir zamanda Allah’ın izni ile son bulacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında patlayan tabanca görüldüyse aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında silah tabanca görülmesi çok büyük atılımlar yapacağına, dertlerinin şifasını bulacağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve fal kapatanın aksiliklere ve engellere takılmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tabanca çekmek görüldüğünde ticaret hayatını ilerleteceğine, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine işaret eder.

Kahve falında tabanca taşıdığını görüldüğünde iş hayatında fal kapatanın çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına, tarımla uğraşanların bereketli bir dönem geçireceklerine ve kazançta artış olacağına, çok büyük kısmetlere sahip olacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına rivayet eder.

Kahve falında eski tabanca görülmesi bir bebek sahibi olacağına, ferahlık veren sözler duymaya, hem moral hem de çareler bulacağına, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin tabancayla ateş ettiğini görülmesi onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına, cebinden parasının eksilmeyeceğine inanılır.

Kahve falında tabancalı kadın görmek hayatın kişinin yüzüne güleceğine, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine ve mutlu olacağına, anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, günü birlik tatillere çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında bir sürü tabanca görülmesi çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, büyük bir rahatsızlıkla boğuşacağına, onları okula göndereceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına işaret eder.

Kahve falında eşinin tabancayla vurulduğunu görmek bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında güzel tabanca görülmesi bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, maddi imkânlarının azalacağına, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, evde dinlenmek zorunda olacağına yorulur.

Kahve falında bir kadının elinde tabanca görülmesi idealist kimse olacağına, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine rivayet eder.

Kahve falında kavga ve tabanca görüldüğünde hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına, haram yollardan mal sahibi olunacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında başkasının tabancayla ateş ettiğini görmek kazancının günden güne azalacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına, keyfinden ve neşesinden olacağına yorumlanır.

Kahve falında gri tabanca görüldüyse hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine, sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında tabanca temizlemek görüldüyse fal kapatanın çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına ve iş hayatına bütün ağırlığını vererek çok daha büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, fal kapatanın dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.