AnaSayfa / Kahve falında süzgeç görmek

Kahve falında süzgeç görmek

Kahve falında süzgeç görmek aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratacağına, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına inanılmaktadır.

Kahve falında süzgeç gördüyseniz

  • Stresi azaltmanın yolunu bulmanız gerekiyor.
  • Kendinizi küçük hissettirmelerine veya sizi kandırmalarına izin vermemeli, istediğiniz şartları oluşturmaya bakmalısınız.

Kahve falında tel süzgeç görüldüyse faturalarını ödeyemez olacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında makarna süzgeci görüldüğünde yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, musibetlerin ve zararların gitgide artacağına, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, yeni bir sosyal hayata adıma atacağına delalet eder.

Kahve falında süt süzgeci görülmesi malvarlığının çok daha artacağına, ancak Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına delalettir.

Kahve falında demir süzgeç görüldüyse büyük çaba sarfedeceğine, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çelik süzgeç görmek zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, rakiplerine karşı da üstünlük kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında çaydanlık süzgeci görüldüyse kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine yorulur.

Kahve falında kırık süzgeç görülmesi sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine ve kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, iş konusunda değişiklikler yapılacağına, bir takım sorunlarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında plastik süzgeç görüldüyse işlerinin bu şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine, uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında kırmızı süzgeç görüldüyse böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine işarettir.

Kahve falında çay süzgeci görülmesi çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz süzgeç görüldüğünde iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına, ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bakır süzgeç görüldüyse kırılan kalplerin tekrar barışacağına, çok mutlu olacağına, işinde terfi alacağına işarettir.

Kahve falında yeşil süzgeç görüldüyse birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına, kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir